İşe Yarar En İyi 12 Farklı Android Uygulamaları

İşe Yarar En İyi 12 Android Uygulamalar

İşe Yarar en iyi 12 farklı Android uygulamalar. Akıllı cihazınızda olması gereken ve oldukça başarılı olan 12  Android uygulaması sizler için bir liste hazırladık. dilerseniz vakit kaybetmeden listemize geçelim.

1- ES Dosya Yöneticisi

ES Dosya Yöneticisi, tüm akıllı telefonlarınızı veya tablet dosyalarınızı görüntüleyip kontrol edebileceğiniz en basit uygulamadır. Ekstra özellikler, telefonunuz ile aynı ağa bağlı bilgisayarınız arasında veri aktarımı yapmanıza izin verir.

2- Evernote

Evernote, bildiğimiz nottan biraz daha farklı diyebilirim. Tüm notlarınızı Internet tarayıcınız ve akıllı telefonunuzla görüntüleyebileceğiniz yararlı bir uygulama. Eğer İsterseniz bunu bilgisayarınıza da kurmanızı sağlar.

3- Advanced Task Killer

Cihazınızı yoran veya Arka planda çalışmasını istemediğiniz herhangi uygulamaları görmek ve bunları tek bir tuş ile sonlandırmak için olanak sağlayan mükemmel bir program.

4- Kilitleme (AppLock)

Bu Program ile akıllı cep telefonunuzda veya tabletinizde istediğiniz uygulamalara kilit koyabilirsiniz. Oldukça basit ve kullanışlı bir arayüze sahiptir.

5- Night Mode

Night Mode, birçok insanın şikayet ettiği ”özellikle de geceleri” ekran parlaklığının seviyesini ellerindeki en düşük düzeye ayarlayan bir uygulamadır. Eğer İsterseniz, ekranı tamamen karanlık hale de getirebilirsiniz.

6- MusiXmatch Music Lyrics Player

MusiXmatch Music Lyrics Player: Android Cihazınızdaki birden çok şarkı sözlerini aynı anda dinlemenize olanak sağlayan ve kullanışlı bir arayüze sahip olan bu uygulama ile müzik dinlerken keyifli dakikalar geçirebileceğiniz, ayrıca çok güzel bir arayüz sunmaktadır.

7- Mightytext

Mightytext: Akıllı cep telefonunuzdan mesajları bilgisayarınızdan alıp saklayabilen, kaybolmalarını önlemek için de eski mesajlarınızı saklayabilen ve ayrıca gelen çağrıların kaydını da tutabilen oldukça kullanışlı bir uygulama.

8- Vybe

Vybe ile akıllı mobil cihazınızın titreşimini kendinize göre özelleştirebileceğiniz çok iyi bir uygulamadır.

9- Google Goggles

Hoşunuza giden herhangi, bir şeyin fotoğrafını çekip bunu Google’da aratmanıza olanak  tanıyan yararlı bir programdır. Buna GoogleGlass’ın klasik versiyonu adını verebiliriz.

10- Google Play Müzik

SoundHound veya Shazam gibi uygulamalara alternatif olarak kullanabileceğiniz müzik dinlemenize ve müzik bulmanıza olanak sağlayan Google’ın hizmetlerinden biridir.

11- WiFi Dosya Transferi

Aynı İnternet ağına bağlı bir bilgisayar ile Android cihazı arasında dosya transferi yapmanıza izin veren bir uygulama. Kablolarla hiç uğraşmanıza gerek kalmadan, programla iki cihaz arası veri akışı yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Akıllı cihazınızda size verilen URL adresini bilgisayarınızdan girmek.

12- Mobile Anti Theft

Mobile Anti Theft, cep telefonunuzun hırsızlar tarafından çalınması, kaybolması, unutulması durumunda bulamanıza yardımcı olur.  Oldukça işe yarayan bu uygulama, kendi web sitesi sayesinde cihazınızı istediğiniz gibi kontrol etmenizi sağlar ve böylece cihazın nerede olduğu hakkında size bilgi verir.

Bu yazıda işe yarar Android uygulamaları tanıttık umarım faydalı bir konu olmuştur.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir