iPhone’dan YouTube Video İndirme Nasıl İndirilir

iPhone'a YouTube Videoları İndirme Adımları ,iPhone'dan YouTube Video İndirme Nasıl İndirilir?

Bu yazıda iPhone için YouTube’dan videoları indirmenin en kolay yolunu size anlatacağız. YouTube videolarını YouTube Red üyesi olmanıza gerek kalmadan iPhone / iPad’inize yükleyebilir ve ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

iPhone’a YouTube Videoları İndirme Adımları:

Bildiğiniz gibi, Google kısa süre önce YouTube Premium’u duyurdu. Reklamsız, video indirme, arka plan oynatma özelliği sunan YouTube Premium (YouTube Red) aylık ücretlendirme koyarak çok pahalı bir fiyatla satışa sunmaya başladı. Program, YouTube videolarını indirme programıdır, uygulama araması başlatılır. YouTube’dan App Store’dan video indirmenize izin veren çok sayıda çalışan uygulama yoktur ve bunlar Apple tarafından kaldırılmıştır. YouTube videolarını iPhone / iPad’e indirmenin başka bir yolu yok mu? derseniz Elbette var.

App Store’da, Apple videolarını, dosya yöneticisini ve medya yürütücüsünü seçerek YouTube videolarını en üstteki 25 kategorisinde indirebilmek için Doctables by Docdle adlı uygulamayı kullanabilirsiniz. Birkaç basit adımda YouTube videolarını iPhone’a yükleyebilir, film rulonuza kaydedebilir ve istediğiniz medya oynatıcıyla izleyebilirsiniz.

iPhone'a YouTube Videoları İndirme Adımları
  • YouTube’da indirmediğimiz videoyu açtıktan sonra, Paylaş ve ardından Kopyala bağlantısını tıklarız.
  • Belgeleri Readdle uygulamasıyla açıyoruz. Tarayıcı simgesine (sağ alt) dokunduk ve tarayıcıyı açıp PickVideo.net gibi YouTube videolarının indirilmesine izin veren bir siteye erişiyoruz.
  • İndirme işlemini başlatmak için İndir düğmesine dokunup yapıştırmak için kutuya dokunun.
  • Sayfayı aşağı kaydırdığınızda, videonun Sound ile Video İndir altında farklı kalitede ve formatlarda indirilmeye hazır olduğunu göreceksiniz. Download .a’ya dokunarak devam ediyoruz. (Dahili tarayıcıdaki indirme simgesine dokunarak indirme ilerlemesini görebilirsiniz.)
  • İndirilen videonuzu kamera rulonuza taşımak istiyorsanız, yapmanız gereken şey çok basittir: İndirilenler klasörüne girip indirilen videonun yanındaki üç noktaya dokunun, ardından Dokunun’a dokunun.
  • Sonra iPhone’um altında Belgeleri – Fotoğraflar izliyoruz. Fotoğraflara Taşı’ya dokunduğumuzda, video film rulosuna taşınır.

Siz YouTube videolarını iPhone’da indirmek için hangi yöntemi kullanıyorsunuz? Yorum alnını kullanarak bizimle paylaşmayı unutmayın.