İPhone YouTube Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone YouTube Video İndirme işlemi nasıl yapılır

İPhone YouTube video indirme nasıl yapılır ? Bu yazıda iPhone için YouTube’dan videoları indirmenin en kolay yolunu size anlatacağız. YouTube videolarını YouTube Red üyesi olmanıza gerek kalmadan iPhone / iPad’inize yükleyebilir ve ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

İPhone YouTube Video İndirme

Bildiğiniz gibi, Google kısa süre önce YouTube Premium’u duyurdu. Reklamsız, video indirme, arka plan oynatma özelliği sunan YouTube Premium (YouTube Red) aylık ücretlendirme koyarak çok pahalı bir fiyatla satışa sunmaya başladı. Program, YouTube videolarını indirme programıdır, uygulama araması başlatılır. YouTube’dan App Store’dan video indirmenize izin veren çok sayıda çalışan uygulama yoktur ve bunlar Apple tarafından kaldırılmıştır. YouTube videolarını iPhone / iPad’e indirmenin başka bir yolu yok mu? derseniz Elbette var.

App Store’da, Apple videolarını, dosya yöneticisini ve medya yürütücüsünü seçerek YouTube videolarını en üstteki 25 kategorisinde indirebilmek için Doctables by Docdle adlı uygulamayı kullanabilirsiniz. Birkaç basit adımda YouTube videolarını iPhone’a yükleyebilir, film rulonuza kaydedebilir ve istediğiniz medya oynatıcıyla izleyebilirsiniz.

  • YouTube’da indirmediğimiz videoyu açtıktan sonra, Paylaş ve ardından Kopyala bağlantısını tıklarız.
  • Belgeleri Readdle uygulamasıyla açıyoruz. Tarayıcı simgesine (sağ alt) dokunduk ve tarayıcıyı açıp PickVideo.net gibi YouTube videolarının indirilmesine izin veren bir siteye erişiyoruz.
  • İndirme işlemini başlatmak için İndir düğmesine dokunup yapıştırmak için kutuya dokunun.
  • Sayfayı aşağı kaydırdığınızda, videonun Sound ile Video İndir altında farklı kalitede ve formatlarda indirilmeye hazır olduğunu göreceksiniz. Download .a’ya dokunarak devam ediyoruz. (Dahili tarayıcıdaki indirme simgesine dokunarak indirme ilerlemesini görebilirsiniz.)
  • İndirilen videonuzu kamera rulonuza taşımak istiyorsanız, yapmanız gereken şey çok basittir: İndirilenler klasörüne girip indirilen videonun yanındaki üç noktaya dokunun, ardından Dokunun’a dokunun.
  • Sonra iPhone’um altında Belgeleri – Fotoğraflar izliyoruz. Fotoğraflara Taşı’ya dokunduğumuzda, video film rulosuna taşınır.

Bu makalede İPhone cihazlara YouTube videoları nasıl indirilir ? Video İndirme işlemi nasıl yapılır onu anlatmaya çalıştım umarım işinize yarar bir yazı olmuştur.

Peki siz YouTube videolarını iPhone telefonunuza indirmek için hangi yöntemi kullanıyorsunuz? Yorum alanını kullanarak bizimle paylaşmayı unutmayın. Ayrıca Android cihazınız varsa Telefona Video Nasıl İndirilir? Android adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir