Anasayfa » Uygulamalar » iPhone ve iPad İçin En İyi Antivirüs Programları

iPhone ve iPad İçin En İyi Antivirüs Programları

iPhone ve iPad cihazları için en iyi Antivirüs güvenlik programları

iPhone ve iPad için en iyi Antivirüs Programları: Apple tarafından üretilen iPhone ve iPad aygıtlarının virüslere, casus yazılımlara karşı korunma önlemlerine, kötü amaçlı yazılımlara, trojan gidericilere, antiLogger’a, fidye yazılımlarına, keyloggerlara ve daha fazlasına karşı korunması büyük önem taşır. Dış tehditlere karşı anti-virüs yazılımı, bilgisayarlarımızda olduğu gibi iOS işletim sistemi telefonlarımızda veya tabletlerimizde çok önemlidir.

İPhone / İPad için Antivirüs programları

IOS’a virüs bulaşmadığına dair söylentiler olsa da, istatistikler, iOS platformu için üretilen virüslerin sayısının çok düşük olduğundan çok az tahmin ettiğini ortaya koyuyor. Hal böyle olunca da, iOS işletim sisteine sahip iPhone ve iPad cihazları için antivirüs yazılımına ihtiyaç duyulmaya başlandı. Bu noktada, sizin adınıza ve testlerde başarılı olmuş antivirüs uygulamaları listeledik.

360 Güvenlik Antivirüs Güvenlik

360 Security, tüm dünyadaki 300 milyondan fazla kullanıcı tarafından güvenilen mobil optimizasyon ve güvenlik yazılımları olup müdahaleli olarak en düşük düzeyde mobil yaşam biçimlerini garanti eder ve tüm özellikleri bir uygulamada birleştirir. IOS cihazınızı zararlı yazılımlardan koruyan ücretsiz bir uygulamadır. IPhone akıllı telefonunuzun ve iPad tabletinizin güvenliğini sağlamanın yanı sıra, bu uygulama hizmetinize yepyeni güvenlik seçenekleri sunar.

Avira Mobil Antivirüs Güvenlik

Avira Mobile Security, güvenliğiniz için kullanışlı araçlarda bulunan ücretsiz bir güvenlik uygulamasıdır. tarama işlemi sırasında araçları, depolama ve pil optimizasyonu araçları ve cihazınız kayıp olur veya çalınırsa bulmanıza yardımcı olan araçlar içeriyor; böylece tüm iOS cihazlarınızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Uygulamayla birlikte gelen Avira Secure Backup ile, telefon verilerinizi güvenli bir şekilde yedekleyebilir, güvenli bir şekilde erişebilir ve paylaşabilirsiniz.

Trend Micro Mobil Antivirüs Güvenlik

Apple cihazlarınız için kapsamlı koruma. IOS için Trend Micro ™ Mobil Güvenliği, Apple® iOS cihazları için kapsamlı koruma sağlayarak sayısal yaşamınızın keyfini çıkarmanızı sağlar. Kimlik hırsızlığına ve dolandırıcılık tuzaklarından kendinizi koruyun. Hileleri teşkil eden web sitelerini engeller, takip edilmeden navigasyona izin verir. Facebook ve Twitter’da gizliliğinizi koruyun.

Norton Mobil Antivirüs Güvenlik

Norton Mobile Security, akıllı telefonunuz veya tabletiniz için hepsi birarada mobil güvenlik ve virüs koruma uygulamasıdır. Android cihazlar için Norton’un en iyi antivirüs çözümünün en yeni sürümünü istediğiniz zaman indirebileceksiniz. IOS akıllı telefonunuz ve tabletiniz için. Kayıp veya çalınan telefonunuzu SMS yoluyla uzaktan kilitleyin. Cihazınızı yavaşlatabilecek veya zarar verebilecek kötü amaçlı yazılım ve virüs bulaşmış uygulamaları tarayın ve temizleyin.

Bu arada, Android işletim sistemi gibi pek çok alternatif antivirüs yazılımı bulunduğunda çeşitli uygulamaları dahil etmeye çalışacağız. Uygulamalar belirli bir seviyeye kadar ücretsizdir ancak sizden onları satın almanızı isteyebilir.

Ayrıca Android cihazlar için en iyi antivirüs uygulamaları yazıma göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir