Instagram'da Gönderi Bildirimi Nasıl Açılır?

Instagram’da Gönderi Bildirimi Nasıl Açılır?

Instagram’da gönderi bildirimi nasıl açılır ? Bugünlerde bazı uygulamalar o kadar popüler hale geldi ki neredeyse tüm akıllı telefonlara önceden yüklenmiş olarak geliyorlar. Instagram, yeni telefonunuzda hemen kullanmaya başlayabileceğiniz sosyal ağ uygulamalarından biridir. Her gün yeni yayınlarını görmek istiyorsanız Instagram’da diğer ilginç insanları takip etmelisiniz. Ancak bazı ünlülerin büyük bir hayranıysanız, akıllı telefonunuzun kilit ekranında gösterilmesi için en son bildirimleri etkinleştirmek isteyebilirsiniz. Instagram’da bu bildirimler takip ettiğiniz bir Instagram kullanıcısı için etkinleştirildiğinde, Instagram’da yayınlandıkları anda ekranınızdaki son gönderileri hakkındaki bilgileri göreceksiniz.

Instagram’da Gönderi Bildirimi Nasıl Açılır?

Bir Instagram kullanıcısı için yeni gönderiler bildirimleri nasıl etkinleştirebileceğinizi aşağıda bulabilirsiniz:

  1. Akıllı telefonunuzdaki Instagram uygulamasını başlatın, takip ettiğiniz favori Instagram kullanıcısını bulun.
  2. Yayınlarının yanındaki menü şovuna dokunun ve menüden Posta Bildirimlerini Aç’ı seçin.
  3. Bu kişi veya kuruluş için posta bildirimlerinin açık olduğunu bildiren bir uyarı göreceksiniz.
  4. Artık o kişi ne zaman yeni bir resim veya kısa bir video yayınlarlarsa, telefonunuzda bildirim göreceksiniz.

Belirli bir kişi için bildirimleri etkinleştirmek Instagram’da gerçekten harika bir özellik. Ünlüleri Instagram’da takip eden ve yayınları yayınlanır yayınlanmaz yayınladıklarını bilmek isteyen tüm hayranlar için gerçekten çok iyi. Bütün bu ünlülerin ardından, yorum yapan ilk kişi sizler için yorum yapan ilk kişi sizseniz, yorumunuzu okuyunuz. Bu özelliği, en iyi arkadaşlarınızın yayınları hakkında anında bildirim almak için de kullanabilirsiniz.

Söylemeye gerek yok, bir kişi için Instagram bildirimleri kapatmak istiyorsanız, aynı adımları takip edebilirsiniz. Bu sefer, yukarıdaki menüden (2. adımda) Mesaj Bildirimlerini Kapat seçeneğini göreceksiniz . Çok fazla kişinin gönderdiği bildirimlerin yapılmamasına özen gösterilmelidir; aksi halde telefonunuz günün her saatinde bildirimleri almaya devam edecektir.

Bu yazımızda Instagram’da gönderi bildirimi nasıl açılır onu anlatmaya çalıştım umarım faydalı bir yazı olmuştur.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir