Film Arşivleme Programı Coollector

Coollector film arşivleme ve yönetme programı indir

Coollector, film ve video arşivi programı

Hepimiz çocukluğumuzda film izlemeye başlıyoruz ve her yıl yeni film izlemeye devam ediyoruz. Çok fazla film izlediğimizde, televizyonda gösterilmekte olan bir filmi izleyip izlemediğimizi bazen karıştırıyoruz. Aynı filmi birden çok kez izlemek istemiyorsanız, daha önce izlemiş olduğunuzu farketmek için, izlediğiniz filmlerin bir veritabanını oluşturmalısınız. Bunun için Coollector gibi özel bir yazılım kullanabilirsiniz.

Coollector, kendi film ve TV dizilerinizi yönetmenizi sağlayan son derece kapsamlı bir film veritabanıdır. Bu, 70.000’den fazla filmden oluşan bir veritabanı ile gelir ve bunlarla ilgili tüm ayrıntıları bulabilir ve bulabilirsiniz. Daha önce izlediğiniz veya gelecekte izlemeyi planladığınız filmlerin kendi veritabanınızı oluşturabilirsiniz. Beğenilerinize ve beğenmeme durumlarınıza göre de tavsiyeleri bulabilirsiniz.

Coollector, ister rafta ister sabit diskte olsun, kendi filmlerinizi yönetmenizi sağlar. Bunun için film, TV şovları ve dizileri içeren “film ansiklopedisi” ni arayabilirsiniz. Burada, arama yapmak için kolaylık sağlamak amacıyla bir dizi filtre kullanabilirsiniz. Filmi bulduğunuzda veya diske sahip olduğunuzu gösterdiğinizde, onu “sahip olunan” kategoriye ekleyebilirsiniz. Sahip olunan videolar kategorisinde, sahip olduğunuz CD’ler, DVD’ler, VHS kasetleri veya Blu-raylar bulunur. Pek çok insan VHS kasetlerine sahip değildir, ancak onlar için seçeneği görmek güzeldir.

Yazılım ayrıca video dosyalarınız için PC’nizi de arayabilir ve bunları Coollector veritabanına eklemenizi sağlar. Bu şekilde veritabanınız her zaman güncel kalır. Ancak yazılım tamamen ücretsiz değil – başlattığınızda 30 saniye boyunca reklam görüntüler. İlk 30 saniyeden sonra, programı herhangi bir sorun olmadan her zamanki gibi kullanabilirsiniz.

Coollector‘u kendi web adresinden indirebilirsiniz.

Bize Katılın

Hilalay.com'a abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için bize katılın.