Euro Truck Driver Android Simülasyon Oyunu İndir

Euro Truck Driver Android Simülasyon Oyunu İndir

Euro Truck Driver Android Oyunu, kamyon, tır sürme simülasyon oyunu seviyorsanız kesinlikle oynamanız gereken en iyi Android araba oyunlarından biridir Euro Truck Driver.

Ovidiu Pop firması tarafından geliştirilen Android platformunda en çok oynanan popüler oyunlarından birisidir. Oyunun amacı bulunduğu şehir içinde tır ve kamyonlarla yük taşıma görevlerini yerine getirerek para kazanmak.

Euro Truck Driver’daki oyun kontrolleri tamamen özelleştirilebilir, böylece yön düğmelerini, direksiyon kolunu veya akıllı telefonunuzun gereksinimlerine göre ayarlayarak sürebilirsiniz. Ayrıca, ekranınızda, kamyonunuzu daha rahat sürmek için ihtiyacınız olan tüm kontrolleri ekranda göreceksiniz: korna, lambalar, sinyal, vites değiştirme, vb.

Buradaki amaç, Avrupa’nın tamamıyla özgürlüğünüzü sürmektir. Bunu yapmak için, değişik şehirlerde bulunan farklı depolardaki gelen her türlü taşıma işini kabul etme şansınız dır. Belirli bir görevi yerine getirdiğinizde hak ettiğiniz parayı alıyorsunuz. Ancak, dikkatli olmanız gerekir herhangi bir para cezasına veya kazaya karşı titiz olmak zorundasınız, eğer hata yaparsanız kazancınızdan para kesilecektir.

Mükemmel bir oyun deneyimi sunan Euro Truck Driver, Android için mükemmel bir 3D sürüş oyunudur. Oyun aynı zamanda görseller ve kazandığınız parayla kilidini açabileceğiniz birçok farklı aracı içinde barındırıyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir