En İyi VMOS Alternatifi Uygulamalar

En İyi VMOS Alternatifi Uygulamalar

En iyi VMOS alternatifi uygulamalar hangisi? VMOS aboneliği almak istemiyorsanız en iyi VMOS alternatifi hakkında bilgi edinmek için bu makaleyi okuyun.

VMOS Nedir?

VMOS, mobil cihazınızda başka bir Android işletim sistemi kurup sanki başka bir telefonmuş gibi Android sanal bir makine uygulaması görevi yapmakta. Ayrıca, bu uygulamanın tüm özelliklerinden faydalanmak için ücret ödemeniz gerekiyor. Örneğin uygulamanın Root özelliğini aktif etmek istediğinizde ücret ödemeniz gerekir. Tabi eğer ücretsiz sürümünü kullanmak isterseniz yine de kullanabilirsiniz.

VMOS’un bu rahatsız edici ücret ödeme dezavantajlarından kurtulmanıza yardımcı olmak için en iyi VMOS alternatifi uygulamaları liste halinde sizlere sunuyoruz. Daha fazla uzatmadan hemen başlayalım.

En İyi VMOS Alternatifi Uygulamalar

Aşağıda, en iyi VMOS alternatif uygulamalarının listesi kapsamlı araştırma sonrasında sizlere sunuldu.

1. VMOS Pro

En İyi VMOS Alternatifi Uygulamalar

VMOS Pro İndir: Android

Android için VMOS gibi en benzer uygulamayı arıyorsanız, VMOS Pro en iyi seçiminiz olabilir. Aynı firma tarafından yapılmış yani VMOS oldukça fazla özellik sunuyor.

Örneğin, sanal Android’inizdeki uygulamaların özel verilerinize erişmemesini sağlar. Böylece tüm gizli ve kısmen güvenli olmayan uygulamalarınızı VMOS Pro’ya yükleyebilir, böylece telefonunuzun virüslerden korunmasını sağlayabilirsiniz.

Android sürümü yüksek olduğu için çalıştıramadığınız uygulamalar veya oyunlar VMOS Pro üzerinde kusursuz çalışmaktadır. Hatta bazı videolar iOS’un bu uygulamada çalıştığını gösteriyor.

2. VMOS Lite – En İyi VMOS Alternatifi

VMOS Lite indir: Android

En İyi VMOS Alternatifi Uygulamalar

Android root için yakın bir VMOS alternatifi diyebileceğiniz bir uygulama daha geliyor. Ancak orijinal VMOS uygulamasının aksine oldukça hafiftir ve boyutu yalnızca 400 MB’dir.

Bu uygulama ile daha hızlı performans, birden fazla hesap elde edebilir, gizliliğinizi koruyabilir ve cihazınızda daha çok eğlenebilirsiniz.

3. F1 VM Lite virtual android OS

En İyi VMOS Alternatifi Uygulamalar

F1 VM Lite indir: Android

Bu uygulama size tam teşekküllü bir Android sistem tasarımı sunmuyor ancak en iyi VMOS alternatiflerinden biri olarak düşünebilirsiniz. Bunun nedeni, neredeyse tüm Android uygulamalarını oldukça mükemmel bir şekilde çalıştırmasıdır.

Ayrıca, diğer VMOS alternatif uygulamalarının çoğunun sunmadığı benzersiz bir resim içinde resim özelliği sunar.

4. Redfinger Cloud Phone Android

En İyi VMOS Alternatifi Uygulamalar

Redfinger indir: Android

Eğer Redfinger’i indirmek istediğinizde “bu uygulama ülkenizde kullanılamıyor” hatası alırsanız Google’da aratarak APK olarak indirin.

Redfinger, listemize bir sonraki giren en iyi VMOS alternatif uygulamalarından biri. Tamamen bulut tabanlı bir uygulama olduğundan, onu çalıştırmak için hatasız bir internet bağlantısına ihtiyacınız var.

Uygulama, tam özellikli bir Android telefona, ABD, TW ve SG olmak üzere 3 sunucu konumuna anında erişim sağlıyor. Ancak, uygulamanın ücretsiz bir deneme sürümü var yani tamamen ücretsiz bir sürüm değil.

Deneme süresi sona erdikten sonra ücretli aboneliği almanız gerekir.

5. Clone App – VMOS Alternatifi

En İyi VMOS Alternatifi Uygulamalar

Clone App indir: Android

VMOS gibi en iyi uygulamalardan biri olarak önereceğimiz bir sonraki uygulama ise Clone App. Android Emülatörü gibi telefonunuzda uygulama klonları oluşturmak için işe yarar ve güvenli bir uygulamadır.

Klonlamaya ek olarak, başka birçok özellik de sunuyor. Örneğin, simgeyi ve uygulama adını özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, özel bir alan oluşturmanıza da izin verir.

Özel güvenli VPN ve çoklu temalar gibi seçenekler de vardır.

6. Multiple Accounts

En İyi VMOS Alternatifi Uygulamalar

Multiple Accounts indir: Android

Listemizdeki bir sonraki uygulama da VMOS’a en iyi alternatif uygulamalar arasında. Telefonunuzda aynı anda çeşitli sosyal, mesajlaşma ve oyun uygulamalarını kullanma seçeneği sunar.

Bu, hassas bilgilerinizi korumak için bir güvenlik kilidi ve uygulamalar için gizli bir bölge gibi çeşitli özelliklere sahip, kullanımı kolay bir uygulamadır.

6. 2Accounts – En İyi VMOS Alternatifi

En İyi VMOS Alternatifi Uygulamalar

2Accounts indir: Android

Telefonunuzdaki uygulamaları klonlamak için kullanabileceğiniz bir diğer VMOS alternatif uygulaması ise 2 Hesap – Dual Space ve Dual Apps. İki hesap arasında çok hızlı geçiş yapma yeteneği gibi bir dizi özelliğe sahip, kullanımı en kolay programlardan biridir.

Aboneleri için bazı gelişmiş özelliklere de sahiptir. Örneğin, uygulamaya abone olmak, uygulamalarınızı güvende tutmak için size bir gizli bölge ve güvenlik kilidi sağlar. Bunun dışında tam sürüm, klonlayabileceğiniz uygulama sayısını sınırlamaz.

7. Dual Apps – VMOS Alternatifi

En İyi VMOS Alternatifi Uygulamalar

Dual Apps indir: Android

Önermek istediğimiz bir diğer VMOS alternatifi ise Dual Apps. Bu uygulama ile aynı uygulamanın birden fazla hesabını aynı anda klonlayabilir ve çalıştırabilirsiniz.

Uygulama klonlamaya ek olarak, özel hesaplarınızı gizleme, iki hesap arasında kolay geçiş yapma gibi birçok başka kullanışlı özellik sunuyor. Bunun dışında uygulama, çift uygulama açma mesajı bildirimlerini de gizleyebiliyor.

En İyi VMOS Alternatifi Uygulamaları Sonuçlandırma

Yukarıda, kullanabileceğiniz VMOS’a en iyi alternatif uygulamalar dan bazıları verilmiştir. Bu uygulamalardan herhangi birini, özelliklerine göre denedikten sonra telefonunuza indirebilirsiniz.

Ancak seçim yapmakta kafanız karışıyorsa VMOS Pro veya VMOS Lite’ı öneriyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir