En İyi Video Düzenleme Uygulamaları İOS

En İyi Video Düzenleme Uygulamaları

İOS için en iyi video düzenleme uygulamaları. Teknolojinin inanılmaz gelişmeleri sayesinde hem Android hem de İOS‘a özgü bir dizi video editleme uygulaması bulunuyor. Videolarınızı mobil cihazınızda düzenlemeye, yakalamaya ve paylaşmaya özel olarak tasarlanmıştır. İster inanın ister inanmayın, bazı uygulamalar bir masaüstü programında bulabildiğiniz kadar çok seçenek sunar. Ancak, bu alandaki en iyi seçeneklerin hangisi olduğunu görelim!

En iyi video düzenleme uygulamaları iOS

1. iMovie

IMovie, iTunes’da (tahmin edebileceğiniz gibi) ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir IOS uygulamasıdır. İhtiyacınız olan tek şey, profesyonel bir düzenleme yazılımından tam fayda sağlamak ve birkaç tıklamadır. Projeleriniz için Trailer ve Film olmak üzere iki şablon bulunuyor.

2. Videohance

Ayrıca iTunes’da 3,99 dolardan bulabileceğiniz bir iOS uygulaması. Basit bir başvuru olmasına rağmen, video’larınza sayısız yenilik sunuyor. Bazı özel efektler istiyorsanız, bu gerçekten harika bir seçimdir. Uygulamada bulabileceğiniz özelliklerin arasında 1 × 1 inç veya 16 × 9 HD video çekimi seçenekleri bulunmaktadır. İlginç bir fotoğraf slayt gösterisi hazırlayabilirsiniz.

3. Vizmato

Listemizdeki üçüncü uygulama Vizmato. IOS dışında Android beta sürümünde de bulabilirsiniz. Maalesef birçok kişi ITunes’da 3,99 dolarla buna değmiş olduğunu söylüyor. Uygulamanın en iyi yanı, her iki kameradan da video çekebilmeniz ve düzenleyebilmenizdir. Ayrıca uygulama için ilginç özel temalar ”Chaplin, Haunted, Hip Hop vb.” Yanı sıra ilginç temalar da bulunuyor.

Sonuç olarak piyasadaki en iyi üç video düzenleme uygulaması olsa bile, çok daha fazlası var. Önemli olan, en çok sevdiğiniz şeyi ve neyi hedeflediğinizi bulmaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir