En iyi Taşınabilir Şarj Cihazları ve Özellikleri

Günümüzde olmazsa olmaz dedirten cep telefonlarını, yanımızdan ayırmıyoruz. Tabi eğer telefonumuzun şarjı biterse ev dışında başka bir yerdeyseniz ve telefonu şarj etme imkanınız yoksa, yanınızda mutlaka taşınabilir telefon şarj cihazı bulundurun. Farklı özelliklere sahip taşınabilir en iyi pil şarj cihazları ve Özellikleri listemize göz atabilirsiniz.

(Anker PowerCore 20,000)

 • Kapasite – 20.000 mAh
 • Çıkışlar – 2 bağlantı noktası (QC 3.0 2,4A ve 2.4A)
 • Ağırlık – 368g (13oz)
 • Tam şarj süresi – yaklaşık 8 saat

Qualcomm Quick Charge 3.0 standardının desteği, bu güç bankasının desteklenen bir akıllı telefonu yalnızca 35 dakika içinde yüzde 85’e kadar şarj edebilmesi anlamına geliyor. Ne yazık ki şu anda pek çok QC 3.0 telefonu yok, ancak önceki QC standartlarıyla geriye dönük uyumludur, bu nedenle, sahip olduğunuz telefon ne olursa olsun mümkün olan en hızlı şarj hızını elde edersiniz. İkinci bağlantı noktası 2.4A’dan başlayabilir ve cihazınızı hangi hızda şarj edebileceğini belirlemek için Power IQ’a sahiptir.

Bu canavarlık kapasitesini göz önünde bulundurarak etkileyici bir şekilde kompakt bir cihaz, ancak cebinizde kayacağınız bir şey değil – bunun için biraz fazla. Anker tutmak adına rahat olan yuvarlak polikarbonat gövde içine batarya yerleştirildi ve aynı zamanda ateşe dayanıklı ve darbe, titreşim ve aşırı sıcaklık için test edildi.

Kapasite, herhangi bir seyahat için fazlasıyla iyidir. Bir Galaxy S7 için beş tam ücret alırsınız ve çoğu tableti iki kez şarj eder. Kutu içinde bir Micro USB kablosu ve kullanışlı bir seyahat çantası bulunmaktadır.

(Cheero Ingress Power Cube)

 • Kapasite – 12.000mAh
 • Çıkışlar – 2 bağlantı noktası (2.1A ve 1A)
 • Ağırlık – 275g (9.7oz)
 • Tam şarj süresi – 10 saat

Niantic Labs’ın Ingress taraftarıysanız, bu karşı konulmaz olduğunu ispatlayacak, ancak yapmadıysanız bile harika görünen bir kit kiti. Resmen lisanslı bir üründür ve onu kullandığınızda çeşitli renkte LED desenleri ile yanar (toplamda altı tane vardır). Hayranlar oyundaki görsel stili tanıyacaklardır. Bu, oldukça geleneksel görünümlü bir pil kalabalığının öne çıkmasını sağlayan çok güzel bir efekt.

Bu taşınabilir şarj cihazı performans bölümünde de eksik değil. 12.000mAh güç arzeder ve iki cihazınızı aynı anda takmanıza izin verir, ancak oldukça sıcak buluyorsunuzdur. Ancak, Cheero çeşitli güvenlik özelliklerini içerdiğinden ve fazla sıcaklaşması veya başka bir sorun oluşması durumunda otomatik olarak kapanacağından endişelenmenize gerek yok.

Oldukça büyük ve ağır, ancak kapasite iyi, yapı kalitesi mükemmel. Kutudaki bir microUSB USB kablosuna ve çiş taşıyan bir çuvala sahip olursunuz. Açıkçası öncelikle estetik hakkında, ancak Cheero sağlam bir Japon üreticisidir, bu nedenle performans hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Daha yüksek kapasiteli ve daha düşük fiyat etiketli taşınabilir bir şey istiyorsanız, Cheero Power Plus 3’ü kontrol edin .

(Aukey Cep Taşınabilir Şarj Cihazı)

 • Kapasite – 10.000mAh
 • Çıkış – 2 bağlantı noktası (2.1A ve 1A)
 • Ağırlık – 231g (8.18oz)
 • Tam şarj süresi – 8 saat

Bu büyük kapasite, bir iPhone 6S’nin üçü aşan şarjı için ya da bir Galaxy S7 için iki tam şarj olması için yeterlidir. Burada, biri 2.1A, diğeri 1A olmak üzere iki USB portu bulacaksınız ve 3.1A’lık kombine bir çıktı için iki cihazı aynı anda şarj edebilirsiniz. Ne yazık ki, bazı yeni Aukey modellerinde hızlı şarj olmuyor. AlPower teknolojisi çıkışınızı cihazınıza bağlı olarak otomatik olarak ayarlar; bu sayede oldukça hızlı bir şekilde şarj edilmelidir.

Tasarım, basit, hafif ve etkileyici bir şekilde kompakttır ve ne kadar güç depolandığını düşünür. Bir akıllı telefondan daha kalın, ancak yalnızca 3,5 inç uzunluğunda ve 3,15 inç genişliğinde. Bu, bir cebe veya torbaya kolayca sığacak. Hatta bir çıpa dahili el feneri var. Üstteki güç düğmesine dokunun ve her biri kalan pilin yüzde 25’ini temsil eden dört LED ışığını hayata geçirirsiniz.

Kutusunda 1 fit Micro USB kablosu var ve 24 ay garanti var. Maalesef, şarj işlemi yaklaşık 8 saat sürer, bu nedenle ileride plan yapmanız ve bir geziden önce gece şarj etmeniz gerekir.

(Nomad Road Trip kit)

 • Kapasite – 3.000 mAh
 • Çıkışlar – 2 bağlantı noktası (2,4 A’ya kadar)
 • Ağırlık – 120g (4oz)
 • Tam şarj süresi – 2 saat

İşte sık kullanılan sürücüler için uygun ilginç bir taşınabilir pil çözümü. Nomad’tan Road Trip şarj cihazı, siyah polikarbon kaplı alüminyum silindirdir. Bir ucunda 12V araç soketi fişi, diğer ucunda bir USB Type C çıkışı var. Ayrıca, alt kısmında bir USB-A çıkışı bulacaksınız.

Araç soketine taktığınız ve telefonunuzu diğer ucuna taktığınız fikridir. Önce telefonunuzu şarj edecek ve 3.000mAh bataryayı dolduracaktır. Hedefinize ulaştığınızda, aracın fişini çekin ve yanınıza alın. Açmak için bir güç düğmesi var ve dört LED size kalan gücü hakkında fikir verir.

IPhone 6 veya 6S için tam ücret almayı bekleyebilirsiniz; isterseniz iki portu aynı anda kullanabilirsiniz. Aralarında 3A’yı bölebilir veya 2.4A’yı bir araya toplayabilir. Maalesef, bu fiyata bir utanç kaynağı olan kutuda sağlanan kablo yok ve yalnızca araç soketi üzerinden şarj edebilirsiniz. Ayrıca, para için oldukça düşük bir kapasiteye sahiptir, ancak kesinlikle bazılarına hitap edecek akıllıca bir fikir.

(Maxoak Güç Bankası)

 • Kapasite – 50.000 mAh
 • Çıkışlar – 6 port (3A’da 1 V20, 2.5A’da 1 V12, 2.1A’da 2 USB, 1A’da 2 USB)
 • Ağırlık – 1,26 kg (2,77 lb)
 • Tam şarj süresi – 6 ila 8 saat

Bu, listemizdeki en büyük seçenektir ve “taşınabilir” terimini kırılma noktasına kadar genişletmektedir. Ancak dizüstü bilgisayarınızı, dijital fotoğraf makinenizi ve akıllı telefonunuzu şarj edecek çok yönlü bir çözüme ihtiyacınız varsa, Maxoak’ın önerisi sizin için mükemmel olabilir. Tüm bağlantı noktalarının bir ucunda, büyük boyutlu bir güç düğmesi ve cihazın kalan gücüyle ilgili kaba bir fikir veren dört LED dizisi bulunur.

Şarj cihazı hantaldır ve tam olarak hoş değil, ancak kapasitesi sağlamdır. Bu harici pil takımıyla iPhone 7 Plus veya Samsung Galaxy S7 Edge ürününü 10 kat fazla şarj edebilirsiniz. Ayrıca toplam 11 farklı konektörden oluşan bir smorgasbord alırsınız – çok çeşitli dizüstü bilgisayarlara ve dizüstü bilgisayarlara bağlanmanıza olanak tanır. Bununla birlikte, bazı sınırlamaları olduğundan satın almadan önce uyumluluğu kontrol etmenizi öneririz.

Bir kerede birden fazla cihazı şarj etmek istiyorsanız, Maxoak Power Bank bunu yapabilirsiniz. Dahili şarj için de destek var, yani şarj cihazını kendisi ile şarj ederken bir dizi cihazı şarj edebilirsiniz. Kapasitesi göz önüne alındığında, oldukça hızlı bir şekilde şarj eden bir güç tuğlası ve kablo da gelir. Bir fermuarlı ve adaptörler için bir cebe sahip bir torba bile alırsınız.

(EasyAcc Metal Güç Bankası)

 • Kapasite – 6,400mAh
 • Çıkış – 1 bağlantı noktası (2,4A)
 • Ağırlık – 143g (5.04oz)
 • Tam şarj süresi – 3,5 saat

Akıllı telefonunuz için bu güç bankasından en az bir tam ücret alırsınız ve bir iPhone’unuz varsa, ikiye kadar gerginleşecektir. 2,4 A’ya kadar çıkabilir, bu nedenle otomatik olarak cihazınız için en hızlı hızı seçer. Siyah, kırmızı veya mavi renkte gelen alüminyum alaşım dış yüzeyi metalik bir parlaklıkla şık, kompakt ve portatif bir tasarım.

Kalan enerjiyi göstermek için üstte bir güç düğmesi var ve beş minik mavi LED yanıyor. Kutusunda içinde kısa bir Micro USB kablosu var ve şarj cihazınız 2A şarj cihazına takıldığı sürece oldukça hızlı şarj ediyor. Ayrıca 18 aylık bir garanti de vardır.

(RAVPower Evrensel Güç Bankası Seyahat Şarj Cihazı)

 • Kapasite – 27.000mAh
 • Çıkışlar – 4 port (100W 0,9A’da 1 AC, 3A’da 1 Tip C, 2,4A’de 2 USB)
 • Ağırlık – 861g (30.4oz)

Kesinlikle, pozitif olarak odadaki her cihazı şarj etmeniz gerektiğinde, yerine koymayı kabul etmeyin. Bunun gerçekten taşınabilir olmasına bakılmaksızın tartışılabilir, ancak ekstra boyut 27.000mAh’lik rakipsiz bir kapasiteye izin veriyor ve listemizdeki diğer güç bankalarının hiçbirinin AC çıkışı yapamayacağı bir şey sunuyor. Buna bir TV takabilirsiniz, ancak bir dizüstü bilgisayar daha olası görünüyor ve yeni 12 inç MacBook’u üç kez şarj edecektir. Telefonlar için iPhone 6S’yi 10 kat, Galaxy S7’yi 6 katına kadar şarj edebilir.

100W / 0.9A AC prizine ek olarak 3A çıkışlı bir Type-C bağlantı noktası ve her biri 2,4 A’ya kadar çıkan iki adet geleneksel USB portuna sahiptir. İsterseniz aynı anda bir MacBook ve iki telefon şarj edebilirsiniz. Kalan enerjiyi gösterecek şekilde mavi renkte standart bir LED dizisi bulacaksınız, ancak normal 4 yerine 8 LED var. Ayrıca, daha hızlı şarj etmek için 19V / 1.6A’da bir DC girişi var, ancak yine de birkaç saat sürecek. .

Bu şey oldukça iri ve ağır, ancak çok yönlü bir canavar ve aşırı ısınmayı önlemek için havalandırma delikleri var. İki Micro USB kablosu (bir kısa ve bir tane daha uzun), güç adaptörü ve bir seyahat çantası ile birlikte gönderilir.

(IWalk UBO 10.000)

 • Kapasite – 10.000mAh
 • Çıkış – 1 bağlantı noktası, 2 dahili kablo (her biri 2.4A, ancak bir seferde toplam 3.4A
 • Ağırlık – 223g (7.9oz)
 • Tam şarj süresi – 6,5 saat

Bu, göz alıcı bir elmas modeliyle çok iyi görünümlü, ince bir pil paketidir. Yerleşik iki çıkış kablosu, bir microUSB ve Yıldırım kablosu bulunur. Alt kenarda bir güç düğmesi var, ayrıca üçüncü bir USB çıkış portu var ve güç bankasını şarj etmek için bir microUSB giriş portu bulacaksınız. Her ikisi de 2.4A olarak derecelendirildi. Bu, tamamen şarj etmek için oldukça hızlı, altı buçuk saat kadar şarj edebileceği anlamına gelir ve uygun bir hızda bir tablet gibi bir şey şarj edebilir.

Bu pil, aynı anda üç cihazı aynı anda şarj edebilir ve son derece kullanışlı olabilir; bununla birlikte, herhangi bir zamanda toplam maksimum çıkışın 3.4A olduğunu ve üreticinin, pil takımının takılı olduğu ve şarj edildiğinde bunu yapmaya çalışmamasını önerdiğini belirtmek gerekir . LCD, kalan gücü yüzde olarak, kalan pil süresi ve geçerli çıktı olarak gösterir. Siyah veya beyaz elde edebilirsiniz. Şarj etmek için bir microUSB kablosuyla birlikte gelir, ancak bu maksimum şarj hızını elde etmek için 2.4A duvar şarj cihazıyla eşleştirmeniz gerekir.

(Jackery Bar Taşınabilir Şarj Cihazı)

 • Kapasite – 5,600mAh
 • Çıktılar – 1 bağlantı noktası
 • Ağırlık – 154g (5.44oz)

2.1A çıkışlı en taşınabilir harici batarya olduğu iddia ediliyor; bu da, en yeni Android akıllı telefonlarını tek bir USB portuyla iyi bir hızda şarj edebileceği anlamına geliyor. Şarj etmek için bir Micro USB portu var ve bir kablo ile birlikte geliyor fakat fiş içermiyor. Kalan pili göstermek için üç LED vardır ve şarj çok düşük olduğunda yanıp söner. Açmak veya kalan durumu kontrol etmek için gç düğmesine dokunmanız gerekir; ancak, kampçılar için kullanışlı olabilecek bir LED feneri açmak için fareyi çift tıklatabilirsiniz.

Jackery Bar gerçekten taşınabilir ve kolayca cebinize ya da torbanıza kayacak. Tutmak rahattır ve alüminyum ısıyı dağıtmaya yardımcı olur. Siyah, gri veya turuncu olarak alabilirsiniz. İleri teknoloji bir Android akıllı telefonu almak için bu işe yaramaz bir miktar alabilirsiniz.

(Lumsing Harmonica Stil Taşınabilir Güç Bankası)

 • Kapasite – 10.400mAh
 • Çıktılar – 2 bağlantı noktası
 • Ağırlık – 236g (8.35oz)

Bu, pil ömrünüzdeki sıkıntılarınız için iyi görünümlü ve cep dostu bir çözümdür. İki USB portu vardır, biri diğeri 1A, diğeri 2.1A’lık bir çıkışa sahiptir. Güç düğmesi, dört LED’i hayata geçirir; Her biri toplam pilin yüzde 25’ini temsil etmektedir. Şarj etmek için herhangi bir şey takılı değilse, birkaç saniye içinde kendini kapatır. Paket, bir USB portuna takılabilecek her şeyi şarj edecek ve yan taraftaki bir Micro USB portu üzerinden kendiliğinden geçiyor (akıllı telefon şarj cihazınızın fişini kullanmak zorundasınız, çünkü cihazınız yok).

Kutudan çıkan tek şey, bir USB to Micro USB kablosu ve yumuşak, kadifemsi, çekmeceli bir taşıma çantası. Elinizi tutmak rahattır ve kolayca cebinize sığar veya bir torbaya sığar. Ayrıca fırçalanmış alüminyum panel ve plastik gövde için beyaz, siyah veya şampanya altını seçerek oldukça iyi görünüyor. Android akıllı telefonunuzu iki ila üç kez şarj edecek veya tabletinizi birkaç saat daha dolaşmaya devam edecektir. Genel olarak, bu günlük kullanım için taşınabilir bir şarj cihazıdır.

(Zendure A2 Taşınabilir Şarj Cihazı)

 • Kapasite – 6,000 mAh
 • Çıkışlar – 1 bağlantı noktası (2.1A)
 • Ağırlık – 250g (8.8oz)

Zendure serisindeki en küçük ürün, kompakt çerçevesine çok fazla güç katmayı başarıyor. Gerçekten dayanıklı, aşınmaya dayanıklı tasarım, bu yüzden maceracılar için iyi bir seçimdir. Üstte bir adet 2.1A USB portu ve bir Micro USB portu var. Bunun için USP, Zendure A2‘yi ve bağlı bir akıllı telefonun aynı anda şarj edilmesini sağlayan geçiş özelliği.

Kalan bir güç düğmesi ve ne kaldığını göstermek için yanan dört LED var. Bir cihazı taktığınızda kendiliğinden kapanır ve açılır; böylece güç düğmesi yalnızca kalan suyu kontrol etmek içindir.

Onunla birlikte kutuda kısa bir kablo ve aynı zamanda bir kılıfı olan bir bez taşıyan kılıf elde edersiniz. Çok taşınabilir ve şarjı iyi tutar. Zendure altı ay bekledikten sonra yüzde 95 talep ediyor. Daha büyük kapasiteler ve daha fazla bağlantı noktası olan daha büyük boyutlar elde edebilirsiniz, ancak A2, akıllı telefonunuz için birkaç tam şarj vermek için küçük ve sağlam bir şarj cihazına ihtiyacınız olması durumunda idealdir.

(Lepow Poki 5000mAh Power bank)

 • Kapasite – 5,000 mAh
 • Çıkışlar – 1 bağlantı noktası (2.1A)
 • Ağırlık – 140g (4.94oz)
 • Tam şarj süresi – 3-4 saat

Pastel renkte Poki’nin eğimli, svelte tasarımı, cebe daha elverişli hale getiriyor (dolayısıyla adı).Rakiplerinin çoğundan daha çekici ve daha rahat bir şekilde ele alınabilir. Bir USB portu olabilir, ancak önemlisi, nispeten hızlı şarj süreleri için 2.1A çıkış gücüne sahiptir. Şarj etmek için bir Micro USB de var.

Kalan enerjiyi kontrol etmek için parmağınızı ön şerit boyunca kaydırmanız yeterlidir ve ömrü yanıp söner. 80’lerin bu çocuğu için cylons ve Knight Rider’ın anılarını canlandıran inkar edilemez derecede serin bir eylemi var, ancak suyun ne kadar kaldığını gerçekten kontrol etmek isteyene kadar LED’in yanması için hiçbir enerji boşa gitmediği anlamına gelen pratik bir uygulama. .

Esnek bir kılıf ile sportif bir çevre dostu kese bulunur. Tek hayal kırıklığı, kutuda gelen USB USB şarj kablosu için garip, inanılmaz derecede kısa, düz, gri. Bu, bir iPhone 6 veya bir premium Android smartphone’u iki kez şarj ederek iki kez şarj edecek. İlave bir 10 dolar daha büyük, 10,000mAh’lik sürümü size verir.

(Zilu Smart Power Basic 4400mAh)

 • Kapasite – 4,400mAh
 • Çıkış – 1 bağlantı noktası (2A)
 • Ağırlık – 82g (2.88oz)
 • Tam şarj süresi – 3-4 saat

İşte cebinize veya çantanıza rahatça sığacak çok kompakt bir şarj cihazı. IPhone 6 Plus veya bir Galaxy S5’i bir kez daha şarj etmek için yeterli su ile kaplanmış, 2A olarak derecelendirilmiş tek bir USB portu sağlar . Kalan enerjinin yanı sıra dahili bir feneri size sunmak için tasarlanmış bir güç düğmesi ve standart bir LED ışık sırası bulacaksınız.

Zilu, en az 1000 döngü sözü veriyor ve cihazla birlikte iki yıllık bir garanti sunuyor. Aynı zamanda şarj edebilirsiniz, gerekirse akıllı telefonunuzu şarj ederken, klasik bir siyah, iki renkli pembe veya hatta beyaz bir versiyonu bulunur, bu da fazladan birkaç doları boşa harcamayın sakıncası yoksa. Şarj etmek için Micro USB kablosu verilirken gerekli port yan taraftadır.

(Poweradd Pilota 2GS 10,000mAh)

 • Kapasite – 10.000mAh
 • Çıkışlar – 2 bağlantı noktası (2.1A ve 1A)
 • Ağırlık – 258g (9.12oz)
 • Tam şarj süresi – 5 ila 6 saat

Pilot’un çok indirimli fiyatı çekici bir şey değil. İki USB portu, mavi 2.1A portu ve 1A portu ile aynı anda iki cihazı şarj edebilmenizi sağlar. Ayrıca, şu anda üç renkte mevcut olan bir alüminyum gövde ile birlikte, diğer renklerin barajı olan plastik kapakları içeren daha pahalı bir versiyon sergilemekte. Oldukça hafif de, ve ceplerin çoğuna sığacak.

Pilot, iPhone’u kabaca üç kez şarj etmenize izin vererek verilen kabloyu (Micro USB) ile şarj eder veya büyük bir batarya  Galaxy-S5  ile kaplı bir Android telefonu kullanıyorsanız iki kere şarj eder . Ayrıca, cihazın kalan gücünü bir bakışta görmenizi sağlayan tanıdık, dörtü LED gösterge sistemini bulacaksınız. Onları aydınlatmak için düğmeye basmanız yeterlidir.

(Bestek 600A Peak 10000mAh)

 • Kapasite – 10.000mAh
 • Çıkışlar – 3 bağlantı noktası (600A araç çalıştırıcısı, 2,4 USB’ye kadar 2 USB)
 • Tam şarj süresi – 3 saat

Bu biraz farklı bir ürün. İki USB bağlantı noktasından yalnızca akıllı telefonlar ve tabletler (2,4A’ya kadar ve 4.2A sınırı ile derecelendirildi) ücret almıyor. Bu şarj cihazı, ölü bir batarya aldığınızda otomobilinizi çalıştırmak için 600A çıkış ve atlama kablosu içerir. Ayrıca, dört LED göstergesi ile donatılmıştır; bu nedenle, suyunun ne kadar kaldığına dair bir fikrinizin yanı sıra, bozduğunuzda diğerlerine sinyal göndermek için bir SOS moduna sahip dahili bir el feneri bulunur.

aynı zamanda, paketin tamamı, güç adaptörü, araç şarj aleti, çeşitli konnektörlere sahip bir USB kablosu ve atlama kablosu içeren kullanışlı bir tasarıma sahip. Açık etiketli tam talimatlar seti de var. Belirtilen kapasite kesinlikle iyimser ancak ortalama bir akıllı telefon için yaklaşık iki yada üç ücret alacaksın. Cihazlarınızı şarj etmek için tamamen bir şeyler arıyorsanız daha iyi seçenekler vardır, ancak bir başlangıç ​​atlaması ve fener gibi oldukça iyi çalışır.

(LinearFlux Lityum Kart Pro)

 • Kapasite – 3.000 mAh
 • Çıkışlar – 2 bağlantı noktası (3A)
 • Ağırlık – 107.5g (3.08oz)
 • Tam şarj süresi – 1,5 ile 3 saat

Bu inanılmaz derecede küçük, şık taşınabilir şarj cihazı LinearFlux’un ikinci sürümüdür. Köşeli siyah plastik ile muhteşem, altın, gümüş yada titanyumdan yapılmış metal bir paneli çerçeveliyor. Sadece 89 x 58 x 14 mm boyutlarında, bu da cihazın taşınabilir olmasını sağlıyor. Cihazınız destekliyorsa, aynı zamanda çok hızlı şarj olur ve en fazla 3A çıkış sunar. Bir kerede iki aygıtı şarj edebilirsiniz ve HyperFET devresi içindeki aygıt otomatik olarak hangi aygıtın daha fazla akım gerektirdiğine karar verir ve toplam 3A sınırı ile. Dahili kablolarla birlikte gelir, tam boyutlu bir USB Lithium Card Pro’yu şarj etmek için bir taraftan dışarı çekilebilir ve diğer tarafta seçtiğinize bağlı olarak bir çekmece (micro USB) veya Yıldırım kablosu bulacaksınız . Alt kısımda fazladan bir USB çıkışı ve üstte küçük bir güç düğmesi bulunan bir micro USB girişi bulunur.

Merkez logosu altındaki ince bir şerit, güç açıldığında beyaz ışık olarak yansıtır. Şarj işlemi devam ederken yanıp söner, yüzde 90’ın altına düştüğünde mavi,  yüzde 10’un altına düşerse de kırmızı olur. Lityum Card Pro, bir bilgisayara yada dizüstü bilgisayara takıldığında verilerin yedeklenmesi için bir senkronizasyon kablosu olarak da hizmet görebilir ve kendiliğinden telefonunuzu aynı anda şarj eder. Telefonunuzun tam şarjı için beklemelisiniz; bu, Apple Watch dahil olmak üzere diğer cihazlarıda şarj etme özelliğine sahiptir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir