İşte en iyi sanal gerçeklik VR oyunları

En İyi Sanal Gerçeklik (VR) Oyunları

Sizde VR oyun tutkunuysanız, bu listeye göz atmanızı tavsiye ederiz. Gerçek dünyanın içinde hissettiren “sanal gerçeklik VR oyunları” için tasarlanan en iyi sanal gerçeklik (VR) oyunları ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Lütfen oyun hakkındaki düşüncelerinizi yorum bölümüne yazın.

İşte en iyi sanal gerçeklik VR oyunları

1- John Wick VR

John Wick VR, ile Sanal ortamda oynamak istediğiniz bu oyunda John Wick karakterine yön vererek vazgeçilmez silahları alıp, size verilen görevleri yerine getirmek için gayret edeceksiniz. Oyunda ilk olarak Continental Hotel’e gidip ve oradaki görevinize başlayarak çeşitli silahlarla düşmanlara karşı mücadele ediyorsunuz. Kendinizi John Wick gibi görecek ve silahları hızlı kullanarak kendinizi gerçek bir aksiyonun içindeymiş gibi hissedeceksiniz.

2- Hungry Shark VR

Android için geliştirilmiş ve Sanal gerçeklik gözlüğü ile oynayabileceğiniz bu oyunda bir köpek balığının aç karnını doyurmaya çalışacaksınız. Hungry Shark VR oyununda büyük ve güzel su altında balık avcılarına karşı kendinizi korumaya çalışacak ve balıkları yiyerek karnınızı doyuracaksınız. Mükemmel grafiklere sahip olan bu oyunda size çeşitli görevler verilecek ve hızlı bir şekilde bu görevleri tamamlayıp önünüze çıkan engelleri aşmaya çalışacaksınız.

3- The Evil The Wendigo

Oyunu sanal gerçeklik ortamında oynayacağınız bu oyunda korkunç ve kötü bir ormanda mahsur kalacak ve Wendigo adlı efsanevi bir yaratığa karşı mücadele edeceksiniz. Oyunda oldukça güçlü ve hızlı duyulara sahip Wendigo’dan kurtulmak için adadaki kötü laneti yok etmeye çalışacak ve gizlenmiş 9 adet totemi bulup yakmaya çalışacaksınız. İnanılmaz grafiklere sahip olan bu oyunda Wertigo’nun görüş alanından uzak kalmaya çalışacak ve yaratık ’tan kurtulmak için elinizden geleni yapmaya gayret göstereceksiniz.

4- Titan Slayer

Titan Slayer, oyunu sanal anlamda oynayacağınız çeşitli silahlara sahip bir karakteri canlandıracak ve size saldırılarda bulunan kocaman titanları yok etmeye çalışacaksınız. Pratik bir şekilde silah değiştirerek dev yaratıkların tamamıyla hızlı bir şekilde yok ederek sizi aksiyon dolu bir dünyaya sürükleyecek. Mükemmel grafiklere sahip olan bu oyunda kendinizi oyunun içinde gibi hissedecek ve titanların liderini yenerek oyundaki görevleri tamamlamanız gerekir.

5- Batman Arkham

Düşmanlarınızı ezip geçin Sanal Gerçeklik Oyunları Batman Arkham VR ile apayrı bir macera yaşamaya ne dersiniz? Özellikle vr, gözlüklerin çıkması ile birlikte oyun sektörü başka bir boyuta geldi, Batman Arkham VR oyununda ise farklı konu ve harika grafiği ile hayranlarına yepyeni bir oyun deneyimi sergilemektedir.

6- İş Simülatörü

2016 yılında piyasaya çıkan iş simulator oyunu vr destekli chazlar için tasarlanan, oyunda robotlar bütün insanların tüm işlerini yapmak için yapılmış, amacımız robotları yönlendirerek iş dünyasına sunumlar sergilemek.

7- Minotorlar Labirent

Minotaurs Maze, sanal olarak oynayabileceğiniz bu oyunda bir büyücüyü yönlendirerek onu labirent gibi bir zindanda hayatta kalması sağlayıp ve ganimet elde etmek için çalışacaksınız. Oyunda farklı büyüler kullanarak sizi yok etmek isteyen canavarlara karşı savaşarak, zindanların içinden kurtulmaya çalışacaksınız. Tatmin edici grafiklerle karşımıza çıkan bu oyunda kendinizi gerçek bir büyücü gibi görmenizi sağlıyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir