En İyi Duvar Kağıdı Uygulaması Android İçin Wallp

En İyi Duvar Kağıdı Uygulaması Android İçin Wallp

Android için en iyi duvar kağıdı uygulaması Wallp Her yıl pek çok akıllı telefon üreticisi akıllı telefonlarının farklı modellerini piyasaya sürüyor ve tüm bu yeni telefonlar çok çarpıcı duvar kağıtları ile birlikte geliyor. Örneğin, yeni Apple iPhone X’in bir birinden güzel duvar kağıtları var. Bu telefon modellerine sahip değilseniz ve yine de duvar kağıtlarını kullanmak istiyorsanız, Android için Wallp duvar kağıdı uygulamasını kullanabilirsiniz.

En İyi Duvar Kağıdı Uygulaması Android

Wallp, birçok popüler akıllı telefondan resmi stok duvar kağıtlarını indirmenizi ve kullanmanızı kolaylaştıran ücretsiz bir uygulamadır. Uygulamayı başlatırken, kullanımınız için mevcut en son duvar kağıtlarını görüntüler. Bu yeni duvar kağıtlarının daha fazlasını görmek için ekranı yukarı kaydırabilirsiniz.

Üreticiye veya telefon modeline göre duvar kağıtlarını aramak istiyorsanız, o zaman Wallp uygulamasındaki menü simgesine dokunabilirsiniz. Samsung, Apple, OnePlus vs. gibi mevcut tüm üreticileri görüntüleyecektir. Bu üreticiden tüm duvar kağıtlarını görüntüleyebilir veya duvar kağıtlarını görmek istediğiniz belirli bir modeli seçebilirsiniz.

Tüm duvar kağıtları çok yüksek çözünürlüklü ve tüm akıllı telefonlar ve tabletlerde harika görünecek. Bu duvar kağıtlarından herhangi birini kullanmak istiyorsanız, o zaman seçmeniz ve “Kaydet” seçeneğine dokunmanız gerekir. Duvar kağıdını kullanmadan önce, ekranınıza uygun şekilde sığması veya gösterilmesi için kırpmayı veya yeniden boyutlandırmayı seçebilirsiniz. Duvar kağıdını daha sonra kullanmak üzere cihazınıza indirmeyi de seçebilirsiniz. Tüm duvar kağıtları ana ekran ve kilit ekranı için ayarlanabilir.

Wallp, birçok farklı üreticiden tüm popüler akıllı telefonlar için yepyeni stok duvar kağıtlarını denemenizi kolaylaştıracak harika bir uygulama.

Wallp uygulamasını Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stresscodes.wallp adresinden alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir