Ana sayfa » Uygulamalar » En İyi Android Uygulamaları ve Özellikleri

En İyi Android Uygulamaları ve Özellikleri

Android Uygulamaları ve özellikleri

Belki de ilk Android cihazınızı satın aldınız veya piyasaya ilk geldiği düşünülen güzel Android telefonlardan yararlanacaksınız. Veya seçeneğe ya da koşullara göre, imalat tesisine sahip olabilirsiniz – cep telefonunuzu sıfırlayabilir ve tamamen temiz bir şeye bakıyorsunuz. Android cihazınızın arena ile mücadele edebilmesi için mükemmel uygulamaları keşfetmek için her iki yöntem de korkutucu bir görev olabilir. Hatırlama: Google Play’den bir uygulamaya her 2d’de bakanlara, durdular, hepsine bakmak 23 günden fazla sürer. Buna göre, bu kayıt – Android’in sunması gereken çok şeyleri temsil eden, yeni ve birkaç tarihi olan bir dizi uygulama.

İşte en iyi Android uygulamaları

14 sınıfımız alfabetik olarak sunuluyor ve üretkenlikten araçlardan yiyecek ve yolculuka kadar her şeyi biraz bulabiliyor olacaksınız. Android mükemmelliğinin bu kutsal koridorunda herhangi bir oyun bulamayacağınıza dikkat edin. Artık eğlenceden hoşlanmadığımız belirtilmedi. Doğru, biz güzel Android video oyunları için ayrı bir kayıt için yaptık  hücre video oyunları çok seviyoruz.

Android cihazınızla ilk defa buysanız, 20 uygulama, sopadan uygun olarak baş etmek için aşırı miktarda olabilir. Bu durumda, sahip olmanız gereken 10 Android uygulaması olan kaydımızdan başlayabilirsiniz. Bunlar, Android’i kullanmaya başlamak için mükemmel bir seçenektir ve temelleri silebilirsiniz. Veya, cüzdanınız biraz nazik hissettiğinde mükemmel ücretsiz Android uygulamalarını seçebilirsiniz.

Bu rekora ekleyeceğimiz uygulamaları aradığımızda, iki alanda üstün olanların peşinde: teklik ve zerafet. Ayrıntılı bir uygulama, farklı bir uygulamanın ne yapabildiğini gösterir. Tasker’da, sayısız aleti kavrayabiliyorsanız, Android cihazınız üzerinde müthiş kontrol olanağı tanıyın. Şık bir uygulama muhtemelen en alışılmış uygulama olmayacaktır, ancak bunu yapmak ne olursa olsun bunu gerçekleştirmenin bir zevkidir. Tonlarca uygulama habere göz atmanıza izin verir, ancak bunu Flipboard kadar şık bir şekilde yapabilirsiniz.

Ayrıca, kayıtları toplu olarak asarken, zamanlamayı, tasarımı, ücreti, korumayı ve şöhreti unutmuyoruz. Kayıt içindeki her uygulama sahip olduğu araç açısından harika. Toplu olarak alındığı zaman, yazarken Google Play perakendecisinin yüksek kalitesinde bir fotoğraf gibidirler. Her şeyi ihmal ettiysek veya bir tavsiye alırsanız, aşağıdaki yorum bölümünde bize bir satır bıraktığınızdan emin olun. Ve şimdi, 12 aydaki yüz hoş Android uygulaması için alçakgönüllülükle ödül veriyoruz.

Dolphin

Kolay, sekmeli tarayıcı, bir Yunus size Android üzerinde en iyi tüketici deneyimi, hücresel bir cihaz olduğunu unutturan yakın verir. Yunus ayrıca ofis uygulaması ve LastPass gibi sağlam ayarlar gibi hizmetleri ile sıkı entegrasyon sağlar. Favori fonksiyonu sürekli artık ancak kesinlikle kullanmak için serin etkili olabilecek hareketleri. Yunus ayrıca engelliyor Flash için yardım entegre reklam var. Tabii, Flaş!

Firefox

Firefox’un Android sürümü hakkında harika ne olgun gibi geliyor, hatta daha da fazla, işlem cihazı Firefox daha. Hızlı hemen ayrıl ve pürüzsüz tasarımı hücre üzerinde bir zevk. Mozilla veri toplamak. ne kadar önemli bir faktör yapar, ve neşeli bir zamanlar app reklamcılar bilgi korumak için bir alternatif de dahil olmak üzere güvenlik ayarları tam bir tamamlayıcı ile birlikte eş oldum. Sadece bilgisayar versiyonu gibi, hücresel için Firefox eklentileri etkili bir kararlılık var.

Opera

Mini kuzeni ile (bir sonraki maddeye bakın) çok yorgun olmamak, Opera Android için tam teşekküllü bir tarayıcı. Kaygan bir tasarım ile inşa edilmiş gibi yönleriyle net içerik için ağ geçidi olmak emelleri-haber portal ve Opera cep perakendeci uygulamalar. Opera ayrıca bilgi planına uygun özel video sıkıştırma ve reklam ile program engelleme kapalı alır.

Opera Mini

community reşit gelişmek için tasarlanmış tüm Opera tarayıcı sürümü birinci sınıf kendi olmamalıdır aşağı alçakgönüllü dış yoluyla aldanmayın: Opera Mini akıllı, çıplak. Ve yönü, hem de eksik olmaz. Opera mini bazı Opera internet uygulamaları bloke reklam, bilgi ve sosyal medya güncellemeleri ile tam kullanışlı bir ana, güçlü koruma ayarları şok edici bir dizi, ve hatta erişim sağlar.

Cookpad Tarifleri

Cookpad tarifleri parlak bir dizi ile bağlanır. Zahmetsizce en sevdiğiniz tarifleri eklemek, arama listeleri işlemek ve yeni tarifler bulmak zaten sizin gibi bu merkezi sevebilirsin. Bunu kullanarak başladığınızda, bitirip dışarı en küçük bir bahane olur.

Recipe, Menu & Cooking Planner

Pepperplate kolay olan gittiğiniz her yerde bir fırtına akşam yemeği hazırlayabilirsiniz böylece herhangi bir Android gadget tarifleri giriş yapar. Bilgisayar tarafında, sağlayıcısı Allrecipes ve tarifleri alma (ve cep telefonu) için sadece tek bir tıklama ile senkronize edebilirsiniz böylece Epicurious gibi web sayfalarına bağlanır. Ayrıca kolayca tarama listeleri oluşturmak ve olabilir her yerde tarifleri kullanışlı korumak olabilir.

Seamless

– sipariş yemek sağlıksız eski günleri unutma. Yemek menüleri gerekli, arazi yetenek (“burada sağlamak verdiler?”), sipariş Listeleme kişi uygun edinilen nakit ve din. Sorunsuz ilgilenir, Android kredi kartı ile ödeme izin bile. Geri çekmek mi? Uygulama En yakında Boston, Chicago, Houston, Los Angeles, Miami, big apple, Philadelphia, San Francisco ve Washington DC restoranları destekler. Üzgünüm, başka her yerde.

Untappd

Bu kullanışlı uygulama puan ve tadım notları ile birlikte çalışın her demlemek belge sağlar. Bu bira için Sürüsü gibi düşünün! Bir hayır daha fazla gözlem kaydı dokunun olanlardan daha önce vardı olabileceğini unutmayın arıyor. Uygulama ayrıca yeni keşifler, bira ve geniş bir listesi doğru bir faktör olabilir bira içenlere canlı bir bölgesinde bulunmaktadır. Ayrıca favori geçerli bölgenize yakın brew bulmak için kullanışlı bir yaklaşımdır. Mükemmel değil, aynı zamanda bira düşünün sizi en iyi şekilde ticaret yapabilirsiniz.

Yelp

Kalabalık biraz şüpheci olmak kaynaklı incelemeler, ancak Yelp sadece ne kadar para harcamak bir bar insanların kavramı, restoran, ya da hemen hemen her durumda çok daha fazla bilgi alabilirsiniz öder. Ve menüler kaç İşlem kaydı, saat, kişi biliyor yerleştirir, kolay mahalle veya yepyeni bir şehir için ideal bir nokta bulmak için.

Clue

Menstruators uluslararası bir İpucu, bir zaman aralığı izleme ve aşağıdaki ne zaman meydana geleceğini tahmin etmek için güzel bir tasarım ile basit bir uygulama üzerinde iyi bir zaman olacaktır. Döngüsü hakkında girdiğiniz verileri ve diğer motifler kullanan—gebelik için veya sadece döngü öncesinde korumak için olsun veya olmasın İpucu öne arsa için kullanmak gerekir. Hatırlatıcı ve faydalı bir takvim aygıtın varlığını hesaplar yardımcı olabilir. Hepsi olağanüstü, tamamen cinsiyet tarafsız olması ve mor değil.

Eve by Glow

izleme, bir ara neredeyse döngüsü bilerek, ama onu çevreleyen yanı sıra diğer faktörler değildir. Eve Işıma ile kendi bilginizi yorumlamak için çaba zaman bazı önemli bilgiler sağlayacak bedensel ve duygusal durumları takip etmenizi sağlar. Eve de uygun inşa edilmiş cinsel sağlık konusunda uzmanlık canlı bir bölgesinde yer alan bir şehirdir.

Fitbit

Güçleri o aletleri de sahip üzerinde çalışan ünlü Fitbit fitness takip cihazıyla kendi hatırlayabilirsiniz, ancak uygulama da. Sadece akıllı telefonunuzu kullanarak (minimum donanım özelliklerine sahip varsayarak), bu fitness uygulaması günlük hedefleri elde etmenize yardım etmek için adımlar ve günlük hareketleri güvenebilirsiniz. Ayrıca sosyal puan, yani arkadaşlarına karşı rekabet edebilir. (Özellikle, olması gerekir) Fitbit müşteriler için olmalı, ama aynı zamanda herhangi bir bireysel izlemek için mantıklı bir seçim daha aktif olabilir.

My Asics Run teaching

Çoğu yürüme apps giriş koçluk rejimleri seni azgın bir kuruş maliyeti. Şimdi Onu Benim koçluk Çalışacak durumda değil. Bu uygulama, hem iPhone ve Android için, 5K, 10K, 5 mil, 10 mil, 1/2-maraton veya maraton koşar planları kişiselleştirilmiş vardır. Ayrıca artık sabit bir zaman masadadır. Bunun yerine, app olacak senin için yürüyüşler bilgi için merkezli planını ayarlar. Bu uygulama, kanepe zafer sokakta kapalı olacak. PCMag Onu Çalıştırmak koçluk Benim iPhone varyasyon dolu bir bakış var.

MyFitnessPal

Bu kalori sayacı ve eğlence izci ekstra kilo almak daha fazla enerji harcayarak tarihi-geleneksel yaklaşım tutmak için takipçiliği. Akıllı tasarımı ve yemekler büyük bir kütüphane ile, hızlı bir çırpıda egzersiz aynı zamanda yanmak ne emer ve enerji günlüğü yapar. Barkod tarayıcı daha az zor hale gönder egzersiz günlük aperatif için yapar. Bu sağlık uygulama ayrıca olağanüstü farklı uygulamalar ile gerçekleştiren, bilginiz sadece bir duruma bağlı olmayacak. MyFitnessPal tüm egzersiz rutin size vermeyecektir, ancak alışkanlıkları daha dikkatli olursunuz. PCMag iPhone için MyFitnessPal tam bir değerlendirmesi var.

Runtastic pro

Runtastic daha çok sadece favori koşu rotaları takip yapabilir. Bu olağanüstü fitness uygulaması yararlı veri her türlü takip etmeye devam etmektedir ve gelecekteki gezileri planlamak destek için bilgi-zengin haritalar döndürebilir. Ayrıca ayar katılımcı eksiksiz bir entegre vardır, sorunsuz bir egzersiz deneyimi için. Bisikleti, dağcılık, koşu için de kullanabilirsiniz.

Runtastic Six Pack

Bugün tembel henüz yoğun dünyasında, spor salonuna gerçekten abs patlama almak için zaman bulmak zor. Ayarlanmış bir çamaşır tahtası oluşturmak için, zihin Runtastic Altı yüzde Ab egzersiz uygulaması tutmak isteyen varsa. Keskin insanlığın Kaya-zor yapılardır dönüştürmek istediğiniz farklı kas dokusunu hedef için özel bir egzersiz oluşturabilirsiniz. Sadece hamle sayesinde ekranda avatar izleyin, ve-% 110 daha önceki metropolis altı Belediye Başkanı olacaksın. PCMag iPhone Runtastic 6 % Ab egzersiz tam bir inceleme var.

Apple müzik

Android ilerleme tüm Apple ilk cümleleri bir işaretleme, Apple melodi Android için şirketin muhteşem müzik kataloğu getiriyor. App Apple’ın abonelik-30 gün başına $9.99 dikkat takip ödeme yapabilirsiniz, ya da sadece dört dolar tüm yemekleri olan akış sağlayıcı, merkezli gelişmiştir.Uygun öğrenciler için doksan dokuz. Android Apple ekosistemi boşanmış, yine de olduğum için biraz acı çeker.

Bandcamp

Gelecek ve alan eylemleri her ile doldurulmuş, Bandcamp oradaki en ilginç parça pazarları biri olabilir şüphesiz. App zaten Bandcamp satın misin yuvarlak akarsu şarkıları geliştirilen başında olduğunu, ancak şimdi dijital ve fiziksel band merch için bir one-stop mağaza. Eğer müziğin kalp atışı üzerinde parmağınızı tutmak istiyorsanız, bu önemli bir uygulama.

DeaDBeef katılımcı

Eğer ses bir inek ya da daha çok şarkı koleksiyonu üzerinde kontrol almak, bir DeaDBeeF görünüyor. Bu yayılan app AAC/MP4, ALAC/MP4, APE, FLAC, MOD, MP3,OGG, WAV, ve ekstra destekler. Ayrıca çok sesi çıkan müzikleri alabilirsin 10-bant ekolayzır olabilir. Eğer Neil genç garip parça katılımcı satın alma teklifi cazibe olmasaydı, DeaDBeef sonraki yüksek kalitede şey.

Pocket

Android, podcast’lerle mücadele etti (sonunda “Droidcasts” olarak adlandırmazlar), ancak Pocket Casts yardımcı olmak üzere burada. Bu inanılmaz derecede özelleştirilebilir uygulama, en sevdiğiniz yayınlarınızdan oluşan bir bölümle sohbet etmek için yüksek kaliteye sahip ve ayrıca, bıraktığınız yerden hemen çıkabilmeniz için benzersiz enstrümanlar arasında eşitleme yapabilir. Dinleme zamanı.

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.