Dünyanın En Pahalı Cep Telefonları

Dünyanın en Pahalı Cep Telefonları

Dünyanın en pahalı cep telefonları, mobil cihazlar sadece iletişim aracı olmaktan çıkıp şık ve işlevsel tasarımlarıyla hayatımızdaki yerini alalı epey oldu.

İşte dünyanın en pahalı cep telefonların listesi

Yapıcılığın ve teknolojinin bir araya gelmesi oldukça hızlı bir şekilde sınır tanımaz biçimde ilerlemesi, bu tarz teknoloji gereçlerin ve benzersiz birer aksesuar olmalarını sağlamaktadır.herkesin sahip olabileceği sıradan cep telefonların dan hada farklı tasarımlara sahip olabilmek adına avuç dolusu paralar ödemekten de kaçınmıyor şimdi dilerseniz  bugüne kadar üretilmiş en pahalı cep telefonlarına birlikte göz atalım.

dünyanın en pahalı cep telefonları

Vertu signature cobra ($310 bin dolar)

Bugüne kadar hiç Vertu signature cobra diye bir telefon duymuş muydunuz? eğer duymadıysanız  ne mutlu size çünkü bir sonraki telefonu seçiminiz için iyi bir alternatif olabilir yada olmaya bilir dokunmatik ekrana sahip telefonları aşırı büyük bulup ve küçük bir ekranında size yeteceğini düşünüyorsanız bu telefona bayılacaksınız ayrıca ortalama bir telefonla yapabileceğiniz her özelliğe sahip olan Vertu signature cobra her tasarımı değerli taşlarla kaplanmıştır. 310 bin dolar”lık  gösterişli fiyat etiketine sahip olmasının sebebi de budur özelliklerinin yanı sıra kobra görünümü veren yuvarlak beyaz pırlantalar ve kobranın gözü olarak kullanılan zümrüt kristaller 439 yakut aynı zamanda inci bünyesinde barındırmakta dır fazlasıyla güzel olan bu telefon dan sadece 8 adet üretilmiştir.

dünyanın en pahalı cep telefonları

Dünyanın en Pahalı Cep Telefonları

Gresso luxor las vegas jackpot ($1 milyon dolar)

Aslında Gresso luxor las vegas jackpot cep telefonu yerine bir ev satın alabilirsiniz  evet yanlış duymadınız bu telefona harcadığınız parayla ev alabilirsiniz zira bu telefona sahip olabilmek için ödemeniz gereken tutar tam 1 milyon dolar bu telefonun fiyatı çok uçuk bir rakammış  gibi gelse de ön kısmındaki 45.5 kara siyah elması ve arka kısmındaki 12.mm lik saf altın ile paranızla nasıl bir aksesuara sahip olduğunu anlayacaksınız ayrıca Gresso‘un tuşları 17 adet lazer kesim 32 kara safir den meydana gelmiştir ay zamanda bu telefonu piyasada bulmanız mümkün değildir çünkü bu parçadan sadece 3 adet üretilmiştir.

dünyanın en pahalı cep telefonları

Dünyanın en Pahalı Cep Telefonları

Diamond crypto smartphone ($ 1.3 milyon dolar)

$ 1.3 milyon dolar değerinde’ki dünyanın en pahalı cep telefonların’dan olan Diamond crypto smartphone telefonu piyasadaki diğer akıllı telefonlara benzemiyor, çünkü bünyesinde o mavi pırlantanın da yer aldığı 50 değerli taş barındırıyor bu telefonu yanınızda adeta bir mücevhermiş gibi görebilirsiniz.

dünyanın en pahalı cep telefonları

Dünyanın en Pahalı Cep Telefonları

Goldvish le million ($ 1.45 milyon dolar)

İsviçreli üreticiler Goldvish le million telefonu ürettiklerin de kendi sınıfını yansıtan bir isim verdiler alanın da uzman olan tasarım ekibi isviçre sanatıyla  ve yüksek teknolojiyle harmanlayıp inanılmaz derecede lüks Goldvish le million telefonunu üretti  ve modern dünyanın en pahalı telefonları arasındaki yerini aldı bu telefon piyasadaki en dikkat çekici şekillerden birine sahip olsa da gövdesini kaplayan 18 ayar altın 120 karat pırlanta ve platinum ile kendi alanında farlılık göstermektedir bu telefondan piyasada sadece 3 adet bulunmasına rağmen Goldvish le million telefonların dan birine sahip olmak heyecan verici bir deneyim sunacaktır.

dünyanın en pahalı cep telefonları

Dünyanın en Pahalı Cep Telefonları

Elmas işlemeli iphone 6 ($ 2.5 milyon dolar)

Elmas işlemeli iphone 6 nefes kesici bir iletişim teknolojisi’le üretilmiştir. bu telefonun gövdesi 18 ayar altın ve elmaslarla kaplanmış telefon hakkındaki en güzel şey ise arama yaparken yada selfie çekerken piyasada bulunan diğer iphone modellerinden çok daha şık ve güzel görünmesidir ancak 2.5 milyon dolar değerlerindeki bu telefonlarla piyasadaki diğer telefonları kıyaslarsak çok nadir bulunnur.

dünyanın en pahalı cep telefonları
 

İphone 3G kings button ($ 2.5 milyon dolar)

18 ayar sarı beyaz ve pembe  altından yapılmış 138 mükemmel kesim yapılmış pırlantaları ile donatılmış bir telefona sahip olmak istemez miydiniz kim istemez’ki duyar gibiyim:) İphone 3G kings button her şeyden öte bir İphone özelliklerine sahip olmanın yanı sıra plastik hatların yerine 6.6 karat pırlanta yerleştirilmiş. bu telefon verebileceğiniz en büyük hediyelerden biri olmasına rağmen karşısında’ki, üzerinde bulunan mücevherleri çıkarıp satmak isteyebilir.

dünyanın en pahalı cep telefonları

Dünyanın en Pahalı Cep Telefonları

Supreme goldstriker iphone 3G ($ 3.2 milyon dolar)

3.2 milyon dolar ile neler yapmak isterdiniz? muhtemelen kredi kartı borçlarınızı kapatır yeni  araba alır daha iyi bir yere taşınır yeni bir telefon satın alır ve geriye hiç bir işte çalışmadan birkaç ay geçinecek kadar paranız kalırdı ancak Supreme goldstriker iphone 3G modelini elinize alma  fırsatı bulduktan sonra bu telefonu satın almak isteyebilirsiniz. bu model piyasadaki en güzel telefonlardan birisidir. 22 ayar altınla kaplanmış telefon 136 adet pırlanta ve menü düğmesinde 1 karat ağırlığında bir elmasa sahip. ancak bu telefonu artık piyasada ulaşmanız mümkün değil çünkü sınırlı sayıda üretilen bu telefon çoktan alıcısını bulmuştur.

dünyanın en pahalı cep telefonları

Dünyanın en Pahalı Cep Telefonları

Diamond rose iphone 4, 32.GB ($ 8 milyon dolar)

8 milyon dolar değerindeki bir eşyayla karşılaştığın da beklentiniz inanılmaz derecede yüksek olurdu değil mi? mükemmel özelliklere uygulamalı olarak yada donanım kapasitelerine sahip lüks bir telefon istiyorsanız belki de Diamond rose iphone 4 32.GB sizi hayal kırıklığına uğratabilir ortalama bir performansa sahip olan bu telefon sayısız değerli taş ve kıymetli metallerle donatılmış bir araçtır ön kısmında bulunan 100 karat ağırlığındaki 500 elmas ve arka kısmında 53 adet pırlanta dan oluşturulmuştur. iphone logosuna sahip bir telefonu hayal ediyor musunuz aynı zamanda ortadaki butonu platinum. üzerine 7.4 karat pembe pırlanta ve 8 karat tek kesim ile süslenmiştir.

dünyanın en pahalı cep telefonları

İphone 5 black diamond ($ 15 milyon dolar)

Sadece İphone 5 kullanırım diyorsanız black diamond ile hem aradığınızı hemde lüksü yaşayacaksınız 15 milyon dolar değerindeki bu telefon adından da anlaşılacağı üzere nadir bulunan siyah elmas ile  donatılmıştır 26 karat beyaz elmas bu akıllı telefon home tuşunda bulunmakta ve arkasındaki logosunda 53 adet pırlanta yer almaktadır bu telefonun gövdesi 600 beyaz ile süslenmiş olup 24 ayar 135 Gram saf altından yapılmıştır bu akıllı telefonun dokunmatik ekranı ise kristal dan üretilmiştir. yapımı 9 hafta süren bu eşsiz telefon süslenmesi ise el yapımıdır.

dünyanın en pahalı cep telefonları

Dünyanın en Pahalı Cep Telefonları

Falcon supernova pıng dıamond Iphone 6 ($ 45.5 milyon dolar)

dünyanın en pahalı cep telefonları, olan Falcon supernova pıng dıamond Iphone 6 modeli’in fiyatı tamı tamına 45.5 milyon dolar piyasadaki en güzel telefonlardan bir tanesidir bu telefon arka tarafının bir kısmı oldukça nadir bulunan pembe elmas ile süslenmiştir, bu özellik telefonun böylesine pahalı olmasının en büyük sebebidir. aynı zamanda en güzel telefon olan bu parça bünyesinde değerli metalleri de barındırmakta dır bu  telefonun sahip olduğunuza  gitmiş olduğunuz her yerde kesinlikle farklılık göstereceksiniz.

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

E-MAİL ABONELİĞİ

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.