Dream League Soccer 2019 Android oyunu indir ve gerçek maçın tadını çıkar

Dream League Soccer Apk Android Oyun İndir

Dream League Soccer 2019 Android oyunu indir ve gerçek maçın tadını çıkar

Dream League Soccer 2019, Android akıllı telefon ve tabletlerde oynayabileceğiniz online futbol oyunları arasında en iyisi diyebiliriz. Türkçe dil desteği ile gelen en iyi futbol oyunu Dream League Soccer’ın 2019 versiyonunda grafikler ve çeşitli oynama şeklini geliştirildi, yeni özellikler eklendi, menü ve görünüm arayüzü de yenilendi. Bu FIFPRO lisanslı spor oyununda oyuncularla gerçek bir maç deneyimi yaşayacaksınız.

Dream League Soccer 2019 oyunu, sadece Google play store’da 100 milyon’dan daha fazla indirilen 100MB altıda yer kaplayanDream League Soccer’ın 2019 futbol oyunu sezonuyla dünya yıldızlardan oluşan futbolcu takımınızı kurup lig-sezonları mücadele yarışına giriyorsunuz. FIFPRO lisansa sahip oyunculardan oluşturduğunuz takımınızı, gerçek futbol menajerliği gibi oyunu geliştirebiliyorsunuz, dizilimi ayarlayabilir ve geliştirebiliyorsunuz. Bu yeni sezonda eklenen takım verileri seçeneğinden en iyi oyuncularınızın, sözleşmelerine ulaşıp geliştirmeler yapabiliyorsunuz. Oyuna etkinlikler modu da dahil edildi. Her zamanki gibi 6 kümede ilerleyebilmek için mücadele yapılıyor ve oyunda 7’den daha fazla kupa mücadelesine giriyorsunuz. Ayrıca kendi stadyum sahanızı da inşa edebiliyorsunuz.

Gareth Bale futbolcusu gibi en iyi yıldız oyuncuları, kurduğunuz rüya takımıyla ister gerçek oyuncular gibi ister en az onlar gibi en iyi oynayan yapay zeka ile soluksuz bir mücadeleye gireceğiniz güzel bir Android futbol oyunu Dream League Soccer 2019 ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

GOOGLE PLAY

İNDİR

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir