Ana sayfa » İnceleme » Clash Royale: Oyunu Nedir? Nasıl Oynanır

Clash Royale: Oyunu Nedir? Nasıl Oynanır

Clash Royale, oyunu

Clash Royale, oyunu Supercell firması tarafından mobil cihazlar için geliştirilen ve Clash of Clans‘tan sonra çıkardığı en çok oynanan oyunlardan biridir. Clash Royale, daha ilk çıktığı günden beri pek çok kullanıcı tarafından beğeni toplayarak, oyun sevenler’in ilgisini çekmeyi başarmıştır.

 Clash Royale hangi sistemleri kullanır?

Android, ve İOS işletim sistemlerini kullanan akıllı cep telefonu veya tabletlerinize ücretsiz bir şekilde indirip oynayabileceğiniz bir kart oyunudurClash RoyaleClash of Clans‘ta olan çeşitli askerler gibi kahramanlar bulunuyor, çeşitli silahlar, farklı büyüler ve her askere göre özel güçler ,Clash Royale’da kartlar kullanılarak rakiplerinize karşı kullanabiliyorsunuz.

Clash Royale oyunu nasıl oynanır?

Clash Royale‘de bulunan her bir kartın kendisine göre bir istatistiği bulunuyor. Aynı zamanda kullanılan kartların avantajları ve dezavantajları sayesinde strateji yolunu nasıl izleyeceğinizi belirliyor. Oyuncular kartları kullandığı zaman oyunda rakiplerine karşı hamle yaprak karşısındakini strateji ile yenmesi gerekiyor. Bu oyunu bir kere akıllı telefonunuza indirdiğinizde bir daha vazgeçemeyeceğiniz en iyi strateji  oyunlarından biri olan Clash Royale’i her iki mobil market üzerinden de indirebilirsiniz.

Android için indir – İOS için indir

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.