Anasayfa » Clash Royale Kartları ve En İyi İpuçları

Clash Royale Kartları ve En İyi İpuçları

Clash Royale Kartları ve En İyi İpuçları

Clash Royale, en iyi ipuçları ve kartları: Tıpkı Clash of Clans gibi Clash Royale popülaritesiyle de sürpriz yapmaya devam ediyor. Piyasada bulunan en başarılı çok oyunculu mobil oyunlardan biridir ve her geçen gün daha fazla oyuncu kazanmaktadır. Piyasa çıktıktan bu yana bir buçuk yıl oldu ve gelişimi kesinlikle inanılmazdı. Bugün size oyunda bulabileceğiniz en iyi ve kötü kartlardan bazılarını göstermeye çalışacağız.

Clash Royale’da En İyi Kartlar

İskelet Ordusu

Bu bölücü bir kart, ancak çeşitli seviyelerde bulunan birçok oyuncu tarafından kullanılmaktadır. Birçok karta, özellikle de büyük tanklara karşıdır. Ayrıca, sadece 3 iksir maliyeti.

Günlük

İyi bir destenin ana bileşenlerinden birini daha zayıf düşmanlarını temizleyen bir kart olduğunu unutmayın. Daha önce oklar ve yıldırımlar tercih edilmekteydi, ancak şimdi Güneş yeni bir trend. Büyük düşmanlar için yeterince zarar verir ve ortaya çıkabilecek her türlü zorlamayı erteleyebilir.

Elixir Koleksiyoncu

Bunu nasıl savunacağını biliyorsanız, Elixir koleksiyoncu harika bir kart olabilir. Kollektör, rakibe karşı büyük bir itme için size daha fazla iksir sunar.

En Kötü Clash Royale  Kartları

Barbar kulübe

Kulübe güverte, sahip olduğun seviyeye bakılmaksızın bu günlerde iyi değil. Çok masraflı ve ödüller az. Örneğin, Barbarian Hut’un maliyeti 7 iksir ve saldırılarda açık şekilde duruyorsunuz. Risk büyüktür ve herhangi bir güverte için yetersizdir.

Goblin Hut

Tıpkı Barbarian Hut gibi, Goblin Hut sadece etkili değildir. Bir şerit üzerinde baskı uyguluyor, ancak tek başına yeterince zarar veremiyor. Dahası, düşük sağlıklıdır ve kullanımı oldukça zor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir