Clash Royale Hesabımı Unuttum Şifre Kurtarma

Clash Royale Hesabımı Unuttum Şifre Kurtarma

Clash Royale hesabımı unuttum şifre kurtarma – Sıkça karşılaştığımız sorunlardan biri Clash Royale hesabımı unuttum şifre kurtarma arayışı. Clash Royale, dünyanın en popüler mobil video kartı oyunlarından biridir. Bununla birlikte, Clash Royale bahsedilen strateji oyunundan esinlenildiği gibi popülerliğinin çoğu Clash of Clans’ın benzerliği ile bilinmektedir.

Clash Royale Hesabımı Unuttum Şifre kurtarma

Hem Clash of Clans hem de Clash Royale’de yaşları 8-9 olan (minimum yaş 13 olsa da) 50 yaş üstü oyuncular da bulabileceksiniz. Her geçen gün giderek daha da çoğalan Clash Royale oyuncuları, bazı durumlarda hesapları kaybolabilir ya da çocuğunuz hesabınızı çaldırabilir. Eğer Clash Royale hesabım çalındı düşüncesinde iseniz, doğru yere geldiniz demektir, bugün olduğu gibi Clash Royale hesabı nasıl kurtaracağınız konusunda bazı bilgiler vereceğim.

Ancak unutmayın ki, hesabınızla ilgili bazı bilgileri bilmeniz gerekecek ve oyun yöneticilerinin hesabınız ile ilgili sizden istediği bilgileri %100 doğru girmeniz gerekir aksi halde hesabınızı bir daha geri alamayabilirsiniz.

Clash Royale: Unutulan Hesabı Kurtarma

 • Mobil cihazınızda Clash Royale’i açın ve Menü-> Ayarlar-> Yardım ve Destek‘e gidin;
 • “Yardım ve Destek” açıldıktan sonra, sağ üst ekranda bulunan “Bize Ulaşın” düğmesine dokunun;
 • Oyun içi destek ile iletişime geçmek için alttaki yazıyı kopyalayarak oyundaki yardım formuna yapıştırın:
  Merhaba Supercell Destek ekibi, Clash Royale hesabıma erişemiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz lütfen? 
  İşte hesap bilgilerim: 
  Kullanıcı adım: <hesap adı burada> 
  Hesabım seviyesi: <burada hesap düzeyi> 
  Klan adı: <Klan adı burada>.

Günlük Clash Royale hesaplarını kaybeden birçok oyuncu bulunduğunu unutmayın. Desteğin kayıp hesabınızı daha kolay bulabilmesi için doğru bilgileri vermeniz gerekecek. Ayrıca, destek ekibinizin işini daha hızlı yapması için hesabınızın ekran görüntüsü de (varsa) ekleyebilirsiniz.

Destek ekibi ayrıca hesabınız hakkında %100 emin olmak için hesabınız hakkında daha fazla bilgi isteyebilir. Bu nedenle, sorulan sorulara doğru cevap verdiğinizden emin olun.

Not: Kaybedilen bir hesabı kurtarmak için yaklaşık 3-5 gün sürebilir, bu nedenle sabırlı olmanız gerekir. Daha fazla bilgi için Süpercell destek sayfasına bakabilirsiniz.

Bu yazıda unutulan Clash Royale hesabınızı nasıl geri alabileceğiniz hakkında bildiklerimi sizlerle paylaştım. Eğer faklı yöntemler biliyorsanız eksiklerimi tamamlamak için bana yorumlarda iletebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir