Clash Royale: Güncellemeler Nasıl Alınır?

Clash Royale Güncelleme Nasıl Yapılır?

Clash Royale güncelleme nasıl yapılır ? Clash Royale, ünlü mobil oyun Clash of Clans’ın bir diğer uyarlamasıdır. Clash of Clans’lar o kadar ünlü ki, bir noktada komplo teorisi yeni, oyunun yaratıcılarının oyunun geliştiricilerinin oyun için dikkat çekici ve daha sonra çok sayıda oyuncu çılgınca ritüeller yaptığını düşündüklerini düşündüler. Ancak Clash of Clans oyununu oynama şansınız olsaydı, oyunun sizi daha fazla istemek için harika bir deneyim sunduğunu bilecektiniz.

Clash Royale Güncelleme Nasıl Yapılır?

Çok başarılı bir Super Cell sonra yaratıcısı COC zaten sevilen karakterler ile başka bir oyun yapmak için iyi bir fikir düşündüm. Ve bunu yapmakta haklı oldukları anlaşılıyor. Bugüne kadarki Clash Royale, mobil cihazlarda en çok oynanan oyunlardan birisidir; hatta Clash Royale online oyun hakkında içerik oluşturan büyük bir kitleye sahiptir.

YouTube’a hızlı bir şekilde göz atarsanız, oyunların gerçekte bu videolar hakkında çevrimiçi oldukları ve onlardan binlerce takipçiyi çevrimiçi olarak topladıklarını takip eden bu oyunun ne kadar büyük bir topluluğa sahip olduğuna şaşıracaksınız. Clash Royale gibi bir topluluk oyunu uzun süre önde tuttu.

Clash Royale Güncellemesi ile ilgili haberi nereden bulabilirim?

Çerez almak istiyorsanız, yapmak istediğiniz şey düzenli olarak Clash Royale sitesini kontrol etmektir. Diğer oyunların aksine, neredeyse her gün taze olarak aktif olarak güncellenen canlı bir web sitesi var.

Haberleri ve yaklaşmakta olan güncellemeleri için bir blog sitesinin yanı sıra, oyun hakkında belirli sorular soracakları ve tüm topluluğun hızlı ve kapsamlı bir yanıt aldığı bir forum var. Blog URL’si clashroyale.com/blog, forum URL’si forum.supercell.com’dur. İkisinden hiçbirinden memnun değilseniz, YouTube’da kolayca arama yapabilir ve oyun hakkında bir altın maden bulabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir