Ana sayfa » Genel » Çin’de PUBG Mobile Çince Sürümü İndirme ve Oynatma

Çin’de PUBG Mobile Çince Sürümü İndirme ve Oynatma

Çin'de PUBG Mobile Çince Sürümü İndirme ve Oynatma

Çin’de veya başka bir ülkede PUBG Mobile Çince Sürümü İndirme ve Oynatma. Çevrimiçi çok oyunculu bir savaş oyunu olan PUBG (PlayerUnknown’s Battlegrounds) son yıllarda çok popüler hale geldi. PUBG Mobile, bu oyunun mobil versiyonudur ve farklı dillerde farklı versiyonları vardır.

Son zamanlarda birçok PUBG Mobile oyuncusu, PUBG Mobile Çince sürümünü nasıl indirip çalıştıracağını bilmek istiyor.

Neden Çin Dışındaki İnsanlar PUBG Mobile Çince Versiyonunu Oynamak İstiyor?

Bunun nedeni, genellikle haber özelliklerinin PUBG Mobile Çince sürümüne İngilizce gibi diğer dillerden daha önce yayınlanmasıdır. Ayrıca, PUBG Mobile’ın Çince sürümünde başka ülkelerde bulunmayan bazı özel modlar bile bulabilirsiniz.

Çin dışındaki birçok PUBG Mobil oyuncusu heyecan dolu yeni oyun güncellemelerini daha önce denemek veya Ejderha Modu gibi özel oyun modlarını oynamak ya da Skorpion gibi nadir, özel silahlarla tanışmak istiyor, böylece PUBG Mobile’ın Çince versiyonunu önceden oynamak istiyorlar.

Çin’de değilseniz PUBG’nin Çince Versiyonunu Oynamak Mümkün Mü?

Evet, bu mümkün. Bu makalede, hem iOS (iPhone, iPad) hem de Android cihazlarda Çin dışındaki kişiler için PUBG Mobile Çince sürümünü indirme, yükleme ve oynatma hakkında adım adım sizlere anlatmaya çalışacağız.

PUBG Mobile Çince Sürümünü Oynatmak için Neye İhtiyacınız Var?

Öncelikle cihazlarınıza PUBG Mobile Çince sürümünü indirip yüklemeniz gerekecek.

Ayrıca, yeni kurulan PUBG Mobile Çince sürümünü oynamak ve oturum açmak için bazı özel Çin sosyal medya hesaplarına sahip olmanız gerekir. Özellikle, bunu yapmak için bir WeChat hesabına ihtiyacınız olabilir. WeChat, Facebook Messenger ve WhatsApp’a çok benzeyen popüler bir Çinli mesajlaşma uygulamasıdır.

Daha sonra, oturum açıp PUBG Mobile Çince sürümünü açtığınızda, arayüz Çince dilinde olduğundan, menüleri anlamlandırmak için bazı temel Çince karakterleri anlamanız gerekebilir. zor, bazı temel Çince çeviri yazılımlarını kullanabilir veya oyunla ilgili önceki deneyimlerinize dayanarak sadece misafir modunda açarak deneme yanılma yöntemiyle giriş yapabilirsiniz.

İPhone ve iPad’de PUBG Mobile Çince Sürümü İndirme ve Yükleme

İOS cihazlar (iPhone ve iPad) için, Apple App Store’dan PUBG Mobile’ın Çince sürümünü indirip yüklemeniz gerekir. Ancak, Çin’de yaşamıyorsanız, büyük olasılıkla App Store hesabınız bir Çin uygulama mağazası hesabı olmayacaktır ve sonuç olarak PUBG Mobile’ın Çince sürümünü indiremezsiniz. Çince sürüme erişebilmek için bir Çince uygulama mağazası hesabınızın olması gerekir.

Bir Çinli uygulama mağazası hesabının nasıl kaydedileceği hakkında çok fazla ayrıntıya girmeyeceğim. Ama temel olarak, Çin’de olmasanız bile bir Çince hesaba kayır olabilirsiniz. Kayıt olurken hesap yer olarak Çin’i seçin ve Çin’de bir adres ve telefon numarası sağlamanız gerekecektir. Bazı insanlar bunu yapmak için bazı sahte Çince adres ve telefon numarası alabilirsiniz bu önerilir. Ayrıca, bir Çin kredi kartına veya Çin’e özgü diğer ödeme yöntemlerine ihtiyacınız olmayacaktır.

Bir Çince uygulama mağazası hesabınız olduğunda, iPhone veya iPad’inizde App Store’unuzda oturum açıp “PUBG” için arama yapın ve Çince karakterlerde birkaç PUBG Çince sürümünü indirip yüklemeniz için (“绝 地 求生”) bulabilirsiniz.

Çin'de PUBG Mobile Çince Sürümü İndirme ve Oynatma

PUBG mobil uygulamasını ilk kez açtığınızda (Çince sürümde), bazı giriş seçeneklerini göreceksiniz. WeChat için (“微 信”) girişini seçmenizi öneririm. Bunu yapmak için bir WeChat hesabınızın olması gerekir. Henüz bir hesabınız yoksa, WeChat uygulamasını (uygulama mağazasından edinebilirsiniz) uygulamayı yükleyin ve hesabı etkinleştirmek için telefon numaranızı kullanın.

Böylece PUBG Mobile’ın Çince sürümünü iPhone veya iPad’inizde oynatmanız gerekir!

Android’de PUBG Mobile Çince Sürümü İndirme ve Yükleme

Android cihazlar için durum biraz farklıdır. Çin’de Google Play Store engellenme sebebiyle Çin’deki kullanıcılar Android uygulamalarını bulmak ve indirmek için birçok farklı Çin uygulama mağazası kullanıyor. Bazı Çinli insanlar engellenen içeriğe erişmek için Çin’den bir VPN kullanıyorlar.

Her neyse, android cihazınızda yüklü bir Çin uygulama mağazası yoksa, tek seçeneğiniz PUBG Mobile’ın Çince sürümünü yüklemek için APK kurulum dosyasını indirmektir.

Daha sonra PUBG Mobile’ın Çince sürümü, APK dosyasını indirmek için QR kodunu android telefonunuzla veya android tabletinizle tarayabilir ve ardından yüklemek için APK dosyasını tıklayabilirsiniz. Ciahazınızda bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme konusunda bazı güvenlik uyarıları görebilirsiniz, ancak hepimiz qq.com‘un Çin’deki en iyi BT şirketlerinden biri olan Tencent sitesi olduğunu biliyoruz, bu yüzden buradan uygulamayı indirmek güvenlidir. qq.com , Tencent, Çin’deki en iyi BT şirketlerinden biridir, bu yüzden bunu yapmak güvenli olmalıdır.

PUBG Mobile’ın Çince sürümünü Android cihazınıza yükledikten sonra, devam edip açabilirsiniz. İlk kez açtığınızda bazı oturum açma seçenekleri göreceksiniz. WeChat (“微 信”) girişini seçmenizi öneririm. Bunu yapmak için bir WeChat hesabınızın olması gerekir. Henüz bir hesabınız yoksa, WeChat uygulamasını yükleyin (mobil uygulama mağazanızdan indirin) ve hesabı etkinleştirmek için telefon numaranızı kullanın.

Böylelikle WeChat kullanarak giriş yapabilir ve android cihazınızda PUBG’nin Çince sürümünü oynamaya başlayabilirsiniz.

PUBG Bölge Kilidi Nasıl Atlanır?

Şimdiye kadar, PUBG’nin Çince versiyonunu Çin’de yaşayan insanlar için nasıl indirip çalabileceğimize odaklandık. Bununla birlikte, ilgili bir soru var: PUBG’nin bölge kilidini nasıl atlayabilirim?

PUBG Bölgesi Kilitleme Nedir?

PUBG oynarken, oyun bilgisayarınızın veya cep telefonunuzun IP adresine göre hangi ülke ve bölgeden oynadığınızı tespit eder. Hackerları ve dolandırıcıları ortadan kaldırmak gibi nedenlerle PUBG, belirli ülkelerdeki oyunculara bazı sınırlamalar ve kısıtlamalar koyarak bölge kilitlemeyi uyguladı.

PUBG Bölge Kilitlemesini Atlama

PUBG’nin bölge kilidini atlamak için gerçek IP adresinizi gizlemeli ve farklı bir ülkeye ait başka bir IP adresinden oynadığınızı göstermelisiniz. Bunu başarmak için en iyi araç VPN’dir.

Bir VPN hesabıyla, PUBG oynamaya başlamadan önce farklı ülkelerdeki VPN sunucularına bağlanabilirsiniz. Örneğin, Çin’deyseniz ve ABD’den oynadığınızı göstermek istiyorsanız, VPN’nizin ABD sunucusu gibi bir yere bağlanabilirsiniz. Sonuç olarak, PUBG’nin Chines oyuncuları için bölge kilitlemesini atlayabilirsiniz.

PUBG için En İyi VPN’ler Nelerdir?

PUBG için bir VPN seçtiğinizde, aşağıdakiler gibi bazı şeyleri göz önünde bulundurmanız gerekir: 1) VPN hızı yeterince hızlı ve ping süresi oyunu oynamak için yeterince düşük mü? 2) Bu VPN’de PUBG’nin bölge kilitlemesini atlamama yardımcı olabilecek sunucu konumları var mı?

PUBG için en iyi VPN’ler aşağıdadır:

  • PureVPN : PureVPN, 140’tan fazla ülkeyi kapsayan 2000’den fazla dünya çapında sunucuya sahip tanınmış bir VPN hizmetidir. PureVPN’in Çin’de sunucuları da var. PUBG’nin Çince sürümünü oynamak ve Çinli olmayan oyuncular için olası bölge kilitlemesinden kaçınmak istiyorsanız, PureVPN’i kullanabilir ve Çin’deki sunucularından birine bağlanabilirsiniz. PureVPN ayrıca bağlantı noktası iletmeyi de destekliyor (oyun için harika bir özelliktir) hızlı ve düşük ping süresi sunar. Fiyatı da düşük ve çok uygun.
  • ExpressVPN : ExpressVPN en büyük VPN servislerinden biridir. Oldukça hızlı ve güvenilir VPN hizmeti sunar. ExpressVPN’in 160 yerde ve 94 ülkede sunucusu bulunmaktadır. ExpressVPN, VPN trafiğinin yoğun şekilde engellendiği ülkelerde çok iyi çalışıyor. ExpressVPN’in sunucularında yüksek hız ve düşük ping süresinin tadını çıkarabilirsiniz. Bir ay boyunca deneyebilmeniz için 30 günlük para iade garantisi sunuyor.
  • NordVPN : NordVPN aynı zamanda en saygın VPN sağlayıcılarından biridir. Şu anda 62 ülkede 5000’den fazla sunucu seçeneği sunuyor. NordVPN’in hızı ve ping süresi de çok etkileyici ve PUBG gibi çevrimiçi oyunlar için çok iyi bir seçim diyebiliriz.

Sonuç olarak bu makalede PUBG Mobile Çince sürümünü indirme ile ilgili Çin’de veya Çin dışındaki yaşayan insanların PUBG Mobile’ın Çince versiyonunun nasıl kurulacağını, indirileceğini ve oynayacağını ele aldık. Umarım faydalı olmuştur iyi eğlenceler dileriz.

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız

Bize Katılın

Hilalay.com'a abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için bize katılın.