Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatası Çözüm

Cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası

Google play store Cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası çözüm. En çok rastladığımız sorunlardan biri de format attığımız cihazda bu durumla karşı karşıya kalıyoruz. Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu değil  hatası alıyorsanız bu surunu nasıl çözeceğimize bakalım. İlk önce Cep telefonunuz üzerinden AyarlarUygulamalarUygulama Yöneticisi, açarak çıkan ekranda Google Play hizmetlerini bulup ön belleği temizle diyerek seçiyoruz. Eğer Google Play hizmetlerini bulamıyorsanız ekranı sola doğru kaydırarak bulun.

Cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası çözüm

Eğer bu işlemden sonra hala hata alıyorsanız cep telefonunuzda kayıtlı Gmail hesabınızı kaldırın ve cihazınızı kapatıp açın Gmail hesabını tekrar kaydedin. Cihaz bu sürümle uyumlu değil hatasını gidermenin bir diğer yolu da telefonu internete bağlayın ve sabırlı olun böylece cihaz kendini günceller bu sayede hata da kalkmış olur.

Diğer yöntem ise Market Helper uygulamasıdır bu uygulamayı kullanmak için Telefonun Rootlu olması gerekir Market Helper uygulamasını indirdikten sonra size yol gösterecek aynı zamanda hatayı giderecektir. dediğim gibi cihazınız Rootlu olması gerekmektedir.

Helper uygulamasını BURADAN indirebilirsiniz.

2 Yorumlar

Yorum yapmak için tıklayınız

  • Süpersiniz ya çok teşekkür ederim . günlerdir aradığım şeyi sonunda buldum çok yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim. efsanesiniz 🙂

Bize Katılın

Hilalay.com'a abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için bize katılın.