Anasayfa » Çevrimiçi Dosya Paylaşımı ve Sohbet Sitesi

Çevrimiçi Dosya Paylaşımı ve Sohbet Sitesi

Çevrimiçi Dosya Paylaşımı ve Sohbet Sitesi

Çevrimiçi dosya paylaşımı ve sohbet sitesi: Dosyalarınızı çevrimiçi olarak başkalarıyla paylaşmanın yüzlerce yolu vardır – dosyayı e-postayla gönderin, bulut depolama alanıyla paylaşın, bir FTP sunucusu aracılığıyla ve daha pek çok şey. Ancak bu yöntemlerin hiçbiri, Volafile’nin yaptığı dosya paylaşım hizmeti gibi etkileşimli bir şekilde dosya paylaşmanıza izin vermez.

Çevrimiçi dosya paylaşımı ve sohbet sitesi

Volafile, dosyaları eskiden kullanılan sohbet odaları gibi dosya paylaşmanıza izin veren canlı bir dosya paylaşım ve sohbet hizmetidir. Bu sitede hem dosya paylaşımı yapabilir hemde sohbet odalarında, herkesin indirmesi için dosyaları sunan diğer kişilerle sohbet edebilirsiniz. Herhangi bir kullanıcı adı veya hesap oluşturmak zorunda kalmadan çevrimiçi dosya paylaşımı yapabilir veya indirebilirsiniz.

Çevrimiçi Dosya Paylaşımı ve Sohbet Sitesi

Volafile web sitesini ziyaret ettiğinizde ekranda çıkan büyük pembe renkli Create Room düğmesini tıklamanız yeterlidir. Sonrasında ise diğer kişilerle anında sohbet etme, dosyalarınızı paylaşma ve daha fazlası için yükleme seçeneklerini bulabileceğiniz bir oda oluşturacaktır. Odaya rastgele bir ad ve URL atanır – bunların her ikisi de oda ayarlarından değiştirilebilir. İsteseniz odanıza bir şifre de koyabilirsiniz, böylece hiç kimse dosyalarınızı indiremez.

Odanın sağ üst köşesindeki Upload düğmesine tıklayıp odanıza yüklemek istediğiniz dosyayı seçip yükleyebilirsiniz. Bu dosyayı daha sonra odanın içindeki herkes tarafından kullanılabilir ve indirilebilir olacaktır. Resimler, videolar, ses dosyaları paylaşımı vb. Türlerine göre tüm dosyalar paylaşılabilir. Arkadaşlarınız odanızın adını bulamıyorsa odanın URL’sini kopyalayabilir ve bir e-posta mesajı veya sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Volafile, dosyalarınızı birçok kişi ile etkileşimli bir şekilde paylaşmanız için hızlı ve kolay bir yoludur. İnternet üzerinden takım halinde çalışmak, yardım almak veya başkalarına yardımcı olmak adına faydalı diye düşündüğüm dosya paylaşım sitesi.

Volafile sitesine gitmek için https://volafile.org/ bağlantısını kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir