Bedava Video İzleme İnternetsiz Youtube GO

Youtube GO bedava video izleme

Youtube GO ile İnternet olmadan bedava video izleme, indirme dönemi geldi ve bu uygulama sayesin de kullanıcılar internet’e bedava girebilecekler. Youtube Go düşük internet bağlantısına sahip kullanıcılar için en düşük hızda bile video izlenmesini sağlayan Youtube GO uygulamasını kullanıma sundu.

Google’in bünyesinde bulunan Youtube pek çok kullanıcının merakla beklediği internetsiz kullanım için ilk adımları atarak Facebook lite gibi daha düşük boyutlarda ki interneti olmayan yada çok yavaş internete sahip olan kullanıcılar için geliştirdiği Youtube Go’u kullanıma sundu.

Youtube GO bedava video izleme

Sosyal medya uygulamaları için iyi bir internet ağına sahip olmayan bölgeler henüz yetersiz durumda. daha çok kullanıcı ve daha çok kullanım oranı hedefleyen bu platformlar internetsiz de kullanılabilen ek sürümler yayınlıyorlar. Aynı zamanda Youtube Go adıyla yeni uygulamasını yayınladı.

10 MB dosya boyutuna sahip olan bu uygulama daha çok Hindistan gibi Asya Ülkeleri ve Afrika ülkelerinde kullanım için geliştirilmiş. Bu uygulama sayesinde bağlantının yavaş olaması yada kopmasından korkmadan çevrim dışı videoların izlenmesi mümkün olacak.

Bu uygulama ile kullanıcılar iyi internet bağlantısı olmayan yerlerde izlemek istediği videoları indirerek internetin çok yavaş olan yerlerde bile videoları izleyebilecekler. 2016 yılında Hindistan da tanıtılan Youtube Go uygulaması daha beta sürümü sunulmuştu ancak 2017 yılı sonunda kullanıma hazır hale geldi.

Bundan kıssa süre önce yayınlanan uygulama kısıtlı kullanıcıya sunularak indirme sınırı getirilmiş ve daha test aşamasındaydı. Şu anki kullanıcıların indirmesine erişim süresi olmadan uygulamanın indirilmesine izin verilerek kullanılıyor. Youtube Go uygulaması ile şarkılar, popüler videolar, filmler, TV programları izleyebiliyorsunuz ve en önemlisi de favori videolarınızı indirmek istediğiniz kalitede indirebiliyor olmanız. Artık kullanıma hazır olan Youtube Go uygulamasını alttaki butondan indirerek kotanızı doldurmadan kullanabileceksiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir