Android’de Microsoft Office Uygulamaları Sıfırlama

Android'de Microsoft Office Uygulamalarını Sıfırlama ve hası giderme nasıl yapılır?

Android için Microsoft Office uygulamalarını sıfırlama: Microsoft, nihayet Word, Excel ve Android kullanıcıları için mevcut türleriyle zengin ve zengin özelliklere sahip Microsoft Office uygulamaları geliştirdi. Bu uygulamalar büyük boyutta olmasına ve karşıdan yüklenip kurulması biraz zaman almasına karşın, hemen hemen tüm yönleriyle Microsoft Office’in PC sürümüyle yarışıyorlar.

Android için Microsoft Office uygulamalarını sıfırlama işlemi

Uyumluluk sorunları hakkında endişeye kapılmadan MS Office tarafından desteklenen dokümanlardan herhangi birini oluşturabilir, düzenleyebilir, görüntüleyebilir veya yazdırabilirsiniz. Bu Office uygulamalarına yüklenen boyut ve özellikler düşünüldüğünde, yapılandırmalarında bazı istenmeyen değişiklikler yapmanız mümkündür. Bu gibi durumlar için, bu uygulamaların ve tüm Office uygulamalarını ilk durumlarına geri getirebileceğiniz bir “Sıfırla” seçeneğine sahiptir. İşte nasıl yapılacağı altta açıklanmıştır:

  1. Android cihazınızdaki herhangi bir MS Office uygulamasını açın. Word, Excel, PowerPoint veya başka herhangi bir uygulama olabilir. Ardından mevcut bir belgeyi açın veya yeni bir belge oluşturun.
  2. Hamburger simgesini göreceksiniz, menüyü aşağı çekmek için bu simgeye dokunun. Menüde dişli benzeri ayarlar simgesine dokunun.
  3. yarları görüntüleyen ekranı aşağı doğru kaydırın. Sıfırla Ofis  bölümünü bulacaksınız . Verilen Resetdüğmesine dokunun.
  4. Size hangi sıfırlama ofisinin yapılacağını bildiren bir onay kutusu gösterilecektir. Yüklü tüm Office uygulamalarıyla ilgili tüm verileri siler ve ayarları başlangıç ​​durumuna geri yükler. İşlemin biraz zaman alması, daha sonra tüm Office uygulamaları bunları yüklemiş gibi görünecektir.

Sonuç olarak;

Microsoft Office uygulamalarını sıfırlamak, bu uygulamalar tarafından Android akıllı telefonunuzda saklanan tüm yerel verileri siler ve ayarlarını başlangıç ​​durumuna geri döndürür. Ayarları karıştırdıysanız veya uygulamalar düzgün çalışmıyorsa, bu sizin için yararlı olabilir.

Bize Katılın

Hilalay.com'a abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için bize katılın.