Android telefonlarda gereksiz şeyleri temizleme programı

Android’de Gereksiz Şeyleri Temizleme

Android telefonlarda gereksiz şeyleri temizleme programı WashAndGo Mobile: akıllı telefon kullanıcıları,  kısa sürede çok fazla uygulama yüklemektedir. Tabi bu alanın oldukça çabuk dolması nedeniyle, telefon alanlarının tükendiği konusunda şikayet ediyorlar. Ve endişeleri tamamen gereksiz değildir. Telefonun sadece bir kaç günlüğüne olmasına rağmen hala devam etmektedir.

Android kullanıcı alanı ince havadaki eter gibi ağırlaştığı zaman bu ikilemde pek çok kez sorun yaşadım. Önemsiz dosyaları biriktirme, gereksiz uygulamaları yükleme ve önbellek dolmaktadır. Chrome ve Firefox gibi bazı uygulamalar  tarafından tutulması da dahil olmak üzere bunun birçok nedeni var.

Android telefonlarda gereksiz şeyleri temizleme uygulaması

Ücretsiz WashAndGo Mobile uygulaması, Android cihazınızdaki tüm kullanışlı kullanıcı alanlarını talep eden tüm hileleri kolayca ve hızlı bir şekilde kaldırarak tüm bu sorunlardan sizi kurtarabilir. Buna ek olarak, tarayıcınızın önbelleğini, telefon görüşmelerini ve diğer günlükleri temizleyerek gizliliğinizi artırabilir. Alan boşaltmak için istenmeyen uygulamaları kaldırmanıza yardımcı olabilir ve sisteminiz aşırı yüklendiğinde veya düşük disk alanı ile çalışırken sizi uyarabilir.

Çöp Kutusu bulma modülü, Android cihazınızın depolama bölümünde, çeşitli uygulamalar tarafından oluşturulan geçici dosyalar, kaldırılan uygulamalar ve benzeri kalan yetim dosyaları arar. Depolama alanı kurtarmak için bu dosyalar silinebilir. Privacy Cleaner modülü, cihazınızın kullanım parmak izlerini silmek için arama günlüklerini, SMS mesajlarını ve tarayıcı önbelleğini temizlemenize yardımcı olur.

Uygulama Yöneticisi modülü, Android cihazınızda yüklü uygulamaların kaldırılmasını kolaylaştırır. Sistem Gözlemci modülü, cihazınızı izler ve saklama alanınız bittiğinde, CPU’nun yüksek yük altında olduğu, temizlenebilir uygulama ön belleği var ve telefonu düzenli aralıklarla temizlemek için genel bir hatırlatıcıyı size bildirir.

WashAndGo Mobile ayarlarında, dosyaların kaç gün sonra silinebilir olarak seçilebileceğini seçebilirsiniz (varsayılan olarak, dosyalar oluşturulduktan sonraki 7 gün sonra silinebilir). Yoksay listesine uygulamalar ekleyebilir ve bildirimlerin görünümünü değiştirebilirsiniz.

Sonuç olarak:

WashAndGo Mobile, çöp kutusunu silerek, uygulama önbelleklerini temizleyerek ve cihazınızın dikkatini çektiğinde sizi bilgilendirerek Android telefonunuzu temiz tutmaya ve sorunsuz çalışmanıza yardımcı olabilir.

WashAndGo Mobile’ı Google Play Store adresi üzerinden indirebilirsiniz. Umarım yararlı bir konu olmuştur. Uygulama ile alakalı düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir