Android ve İOS'da Bağımlılık Yapan 9 Oyun

Android ve İOS’da Bağımlılık Yapan 9 Oyun

Gelişen Teknoloji dünyası, sürekli yanımızda taşıdığımız akıllı telefonlar hayatımızdaki yerini alırken, mobil cihazlar için tasarlanan oyunlar da aynı hızla büyümeye başladı. İşte en çok Mobil, Android, İOS, cihazlarda bağımlılık yapan 9 oyun.

QuizUp

En çok yaygın bilgi yarışması olarak bilinen QuizUp oyunu birçok kategoride kapsamlı ve kültür seviyenizi test etmeye yönelik geliştirilen uygulama, karşınıza çıkacak herhangi bir rakip kişi ile mücadele ederek yarışı kazanmaya çalışıyorsunuz.

Android için indir – IOS için indir

100 Bulmaca

Bu oyun zihin seviyesini test etmek isteyenlere özel olarak geliştirilmiş bir uygulamadır. Ancak bu oyunu oynamanız hiç te o kadar kolay olmayacak, sayısız engellerle karşı karşıya kalabilir ve zihninizi zorlayarak kendinize karşı rakip olabilirsiniz. 4 ayrı kategoride yer aldığı oyunda başarınızı arkadaşlarınızla karşılaştırabilir ve kendi rekorunuzu kırabilirsiniz.

Android için indir – IOS için indir

Piano Tiles

Oldukça zor ve bir o kadar bağımlılık yapan oyunlardan biri olan Piano Tiles uygulaması ile Reflekslerinizi geliştirmek için çaldığınız bestede, ruhunuzu dinlendirmeye yardımcı oluyor. Ancak şartlara uymak, oyunda hata yapmamaya özen göstererek, farklı kategoride yer alan bu zorlu ve bir o kadar da eğlenceli yanı ile herkesin oynayınca bir daha bırakmayacağı türden.

Android için indir – IOS için indir

Aptal mısın? oyunu

Yine bağımlılık yapan oyun listemizdeki yerini alan bu zeka test uygulaması ile hiç sıkılmadan oynamak isteyeceğiniz ve dikkatinizi ölçebileceğiniz mobil oyunlardan biridir. Pek çok kişi tarafından severek indirilen bu uygulamayı, siz de kendi mobil cihazınıza kurabilir ve kendinizi sınayabilirsiniz. Oldukça eğlenceli ve zor olan bu oyun ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Android için indir – İOS için indir

Online Head Ball

Futbol tutkunları için geliştirilen Online Head Ball oyunu, sadece ayak ve kafadan oluşan yetenekli ve farklı karakteri seçerek arkadaşlarınıza karşı maç karşılaşması yapabilir, daha sonra skor sonuçlarında yükselirsiniz.

Android için indir – İOS için indir

Clash Of Clans

Dünyada en çok oynanan savaş stratejisi oyunu olan Clash of Clans, oldukça popüler ve aynı zamanda da bağımlılık yapan oyunlar arasında yer almaktadır. Savaş becerini kullan, Köyünü inşa et, askerini yükselt, klan savaşlarına katıl ve milyonlarca oyuncu arasına girerek diğer oyuncuların köylerine saldırıp kupa, iksir, altınları talan edin ve o aldığınız ganimetleri kendi köyünüzü yükseltebilirsiniz

Android için indir – İOS için indir

Hill Climb Racing

Newton Bill karakteri gibi, daha önce hiç keşfedilmemiş yerlere ve fiziksel kurallara yön vererek gideceğiniz yere ulaşmanızı sağlıyor. Oyun içerisinde pek çok ayrı yersel öge ve geliştirebileceğimiz farklı araçlar sunuluyor. Oyunda ilerlemek için ise bir fren ve bir gaz olmak üzere iki tuş bulunmaktadır. Biz bu tuşları kullanarak çok dikkatli ilerlememiz gerekir, eğer fazla gaza basarsak araç geriye doğru takla atar ve Bill’in hassas olan boynunu kırabilirsiniz. Bunu önlemek için çok yavaş ilerlemeniz gerekir ve aracın önü kalktığında hızlı bir şekilde frene üst üste dokunmanız gerekiyor. Bir yandan bunlarla uğraşırken diğer taraftan da benzininiz bitmeye başlıyor ve yola devam etmek için puanları topluyorsunuz.

Android için indir – İOS için indir

Boom Beach

Boom Beach, Adaları işgal eden Kara Muhafız askerlerine karşı destansı bir mücadelenin yapıldığı bir strateji oyunudur. Adadaki yerli halk, düşman askerleri tarafından işgal edilmiş adalara saldırarak oradaki insanları kurtarıyorsunuz. Ayrıca size hizmet eden askerleri ve savunmanızı yükselterek keşf edilmemiş adalar kurtarıldığında oradaki insanlar teşekkür amaçlı, tekneyle altın gönderiyorlar ve sizde o altınlarla kendi karargahınızı yükseltiyorsunuz.

Android için indir – İOS için indir

Orta-Dünya İçin Savaş

Büyülü güçlere karşı mücadele etmek Gandalf, Legolas, Bilbo siz olmadan onlarla başa çıkamıyor. Elf ya da Cüce Krallığını korumak ve onları yönetmek için bu görev size düşüyor. Çok eski çağlara dayanan ve milyonlarca oyuncu tarafından oynanan bu oyun ile şeytani güçleri yenerek kendi krallığınızı kurun.

Android için indir – İOS için indir

Sizler için en iyi, Mobil, Android, İOS cihazlarda bağımlılık yapan 9 oyun tanıttık umarım beğenirsiniz saygılar.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir