Android Telefonlar İçin Ücretsiz ve Sınırsız VPN

Android için Cloud VPN programı: Çevrimiçi gizliliğinizi korunmak ve çevrimiçi veri trafiğinizi güvence altına alınması söz konusu olduğunda, herkes VPN hizmetlerini kullanmak ister. Bir VPN sunucusu, internete bağlandığınız bir proxy görevi yapar. Gerçek IP adresinizi VPN sunucusunun arkasına gizlediği için internette anonim olursunuz. Ancak VPN sunucuları aylık veri kullanımı bakımından sınırlı ya da maliyeti çok yüksek olmaktadır. Aslında birçok ücretsiz VPN sunucusu vardır. Android telefonunuz için nispeten daha güvenli, ücretsiz ve sınırsız bir VPN hizmeti arıyorsanız, Android için Cloud VPN uygulamasını kullanabilirsiniz.

Mobil Android için Cloud VPN uygulaması ücretsiz ve sınırsız kullanın

Cloud VPN, herhangi bir ücret ödemeden ücretsiz ve sınırsız VPN hizmeti sunmayı talep ediyor. Online gizliliğinizi korumak ve internet üzerinden biraz daha güvenli hale getirmek için CloudVPN uygulamasını Android cihazınıza yükleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey VPN uygulamasını başlatmak ve büyük yuvarlak yeşil düğmeye dokunmak.

Cloud VPN ile herhangi bir sunucu seçmeden VPN’ye bağlanabilirsiniz, uygulama sizin için mevcut en iyi sunucuyu seçecektir. Ancak, VPN sunucusunu manuel olarakda seçebileceğiniz birçok seçenek vardır. VPN sunucusu konumlarını Fransa, Kanada, Almanya, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri vs seçebilirsiniz.

Bağlantı kurulduktan sonra sizi, Chrome, Firefox ve diğer web tarayıcıları gibi VPN sunucusundan yararlanabilecek tüm uygulamaları görüntüleyen bir ekrana görünür. IP adresinizin değişip değişmediğini öğrenmek için whatismyip.com web sitesini ziyaret ederek kontrol edebilirsiniz.

Sonuç olarak:

Cloud VPN, Android cihazlar için tek dokunuşla VPN sunucu değiştirme hizmetidir. Size engelsiz, sınırsız ve ücretsiz bir VPN hizmeti sunar. Android için Cloud VPN uygulamasını Google play store adresinden edinebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir