Android Stony Road Beceri ve Yetenek Oyunu İndir

Stony Road Beceri ve yetenek oyunu

Stony Road Beceri ve yetenek oyunu daha önce Android için yapılan yarış, aksiyon oyunları kullanıcı ilgisini çekerdi, fakat artık oyun sayısı arttıkça, sinir bozucu sayıda artış göstermeye başladı. Bazen otobüs ya da başka bir yerde bekleme yerinde sıkılmamak için tercih edebileceğiniz beceri oyunları otobüs beklerken keyifli vakit geçirmenizi sağlar

Android Stony Road Beceri ve yetenek oyunu ile iyi vakit geçirin

Sinir eden yetenek oyunları ile son zaman adından bahsettiren Ketchapp, neredeyse her hafta farklı oyunlar çıkmaktadır. Bu sinir eden zor oyunların içinde Stony Road adına ki Android oyunu da eklendi. Bu oyunda bir daire hedefi üzerinde top ile ilerliyorsunuz ve her ilerlemede durumunda farklı bir takım engeller çıkmakta. Bu engeller bazen yukarı hedef noktaya, bazen de çukurlu engeller karşımıza çıkmakta. Bu engelleri aşmak için parmağınızı telefonun ekranında topu hareket ettirerek engelleri aşmanız gerekir.

Eğer topu daha da yukarı zıplatmak isterseniz ‘’Stony Road’’ ekranına iki kere dokunun ve topu çemberden geçirin. Oyun 4.1 üzeri Android sürümüne sahip cihazları desteklemekte eğer telefonunuz Android 4.1 ve üzeri ise Stony Road oyununu BURADAN indirebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir