Android PDF Belgelerini SignEasy İle İmzalayın

Android için SignEasy ile PDF belgelerini imzalayın

SignEasy ile Android’de PDF belgelerini imzalayın: Serbest çalışan olarak çalışarak, işverenlerin, projeleri için kiralamadan önce sizin tarafınızdan imzalanan NDA (gizlilik sözleşmesi) imzalanmasının ortak bir gereklilik olduğunu gördüm. Genellikle bu, onlardan gönderilen sözleşme PDF dosyasının basılı bir kopyasını almayı, basılı kağıdı bir tükenmez kalemle imzalamanızı, imzalanmış kağıdı taramanızı ve taranan kopyayı işverene göndermenizi gerektirir.

Ancak, ofisinizde veya evinizde yazıcınıza veya tarayıcınıza yakın değilseniz, o zaman bir problem haline gelebilir. Neyse ki, Android için SignEasy uygulaması size yardımcı olabilir. Android için SignEasy uygulaması, akıllı telefonunuzda parmağınızı kalem olarak parmağınızı veya kalemi kullanarak imzalamanıza ve PDF belgesini kaydetmenize olanak tanır; aksi takdirde uzun süren PDF imzalama işlemleri sadece 10 saniyelik bir işle meşgul olur.

Android için SignEasy ile PDF belgelerini imzalayın

SignEasy uygulaması, sizi imzalayacak belgeleri seçebileceğiniz ekrana götürmeden önce ücretsiz bir hesaba kaydolmanızı gerektirir. Gerçek belgeleri imzalamaya başlamadan önce deneyebileceğiniz kukla bir belge var. Özgün bölümün altında, artı işaretine dokunarak birçok çeşitteki belgeleri listeye ekleyip listeye ekleyebilirsiniz.

Bir belge seçildikten sonra, açılır ve SignEasy görüntüleyicide gösterilir. Sağ üst köşedeki kalem simgesine dokunabilir ve dokümanı imzalamaya başlamak için İmza’yı seçebilirsiniz . Uygulamayı daha önce kullanmadıysanız, imza oluşturmak için parmağınızı veya kalemi kullanarak imza ekranı görüntülenir. Daha önce imzanızı oluşturduysanız, açık belgedeki imza damlasından sonra imza boyutunu artırabilir / azaltabilir ve konumunu değiştirebilirsiniz.

Daha önce bir imza oluşturmadıysanız, size imza oluşturma ekranı gösterir. Burada imza oluşturmak için kalemi veya parmaklarınızı kullanabilirsiniz. Bir kağıt imzalamak benzer. Bir kağıt ve kalem yerine, akıllı telefon ekranınızı ve parmağınızı kullanıyorsunuzdur. Kalem rengini değiştirebilir, silebilir ve istifa edebilir ve imza dosyanıza kaydedebilirsiniz.

İmzayı konumlandırdıktan ve ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde yeniden boyutlandırdıktan sonra dokümanı PDF dosyası olarak kaydetmek için Kaydet düğmesine üst kısmına dokunabilirsiniz. SignEasy, örneğin JPEG resim vb. Gibi birçok belge açabilir, ancak hepsini PDF belgesi olarak kaydeder.

Sonuç olarak;

SignEasy, PDF dokümanlarını saniyeler içinde imzalamasını sağlayabilir. Tek ihtiyacınız olan, Android akıllı telefonunuz ve SignEasy’dir ve PDF belgelerini anında imzalamaya başlayabilirsiniz.

Android için SignEasy uygulamasını kendi resmi adresinden edinebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir