Android Oyunları PC’de Oynamak İçin 4 Emülatör

Android Oyunları PC'de Oynamak İçin 4 Emulator

En İyi 4 Emulator: Android oyunları, oyun endüstrisini devraldı ancak bir çok insan kendilerini Android oyunları oynarken eğliyor. En iyi Emülatörler, canlı renk paletlerini çekici bulan çocuklar veya çoğu Android oyununun gündelik doğasının keyfini çıkaran, yetişkinlerden ve ne kadar kolay çekip koyabildiklerinden bahsediyorsak Google’ın platformu oyun oynamakla o kadar büyük ilgi görüyor. Ancak birçok kişi, telefonlarını ellerinde tutmadan Android oyunları oynamak istiyor. Yapsalar bile oyunu daha büyük bir ekranda görmek isteyebilirler. İşte bizde bunu düşünerek en iyi Emülatörleri bir araya getirdik. Ayrıca yazımızın altında link verdiğim diğer Emülatör ile ilgili detaylara bakabilirsiniz.

Android Oyunları PC’de Oynamak İçin En İyi 4 Emülatör

Andy

Andy Emülatör, piyasada bulunan yeni emülatörlerden biridir. Bazı özelliklerle birlikte gelir, ancak diğer emülatörleri utanç verici duruma getirir ve söz konusu olan önemli çünkü bazı emülatörler teknik sorunlar ortaya koyabilir. Andy, her şeyi kontrol altında tutar ve bu formatta Android içeriği görmek isteyen PC kullanıcıları için mükemmel bir deneyim sunar.

Kullanıcıların bir uygulamayla hem bilgisayara, hem de bir mobil cihaza veya daha fazlasına bağlanmalarına olanak tanıyan mükemmel senkronizasyon özellikleri bulunur. Hatta bilgisayarınızdan Android uygulamaları alıp daha da çok yönlülük sunan bir cep telefonuyla senkronize edebilirsiniz. Bir uygulamayı indirmek istediğinizde, bilgisayarınızın tarayıcısından kolayca yapabilirsiniz. En iyi ve en popüler uygulamaları ve oyunları içeren kapsamlı bir kütüphaneye sahiptir. Şimdi, bu Android uygulamaları PC için de mevcuttur.

BlueStacks

BlueStacks Emülatör, öykünme sürecindeki kapsamlı geçmişi sayesinde şovun en başında gelen yıldız. Bir süre kullanılabilir durumda ve Android içeriğini taklit etmek isteyen insanlar bu servise kesinlikle güvenebiliyor. İnsanlar tarafından sevilen ve şimdi de PC’de bulunan tüm harika Android uygulamaları ile birlikte geliyor. Dahası, BlueStacks ücretsiz bir sürümle geliyor; bu da insanların bilgisayarlarındaki Android uygulamalarının keyfini çıkarabilmelerini sağlıyor. Bununla birlikte, ücretsiz sürümün zaman zaman PC’ye bloat yükleyebileceğini akılda tutmak önemlidir, böylece ücretli sürüm ($ 2) daha elverişli olabilir.

Droid4x

Droid4x Emülatör, yüklemiş olduğu PC kullanıcısı için gerçek bir Google Play Store deneyimi sunmanın en zorlu yoludur. Önceden yüklenmiş olan Play Store ile zaten birlikte gelir ve kullanıcıların beğenisine sunduğu tüm önemli uygulamaları ve oyunları içerir. Örneğin henüz BlueStacks popülerliğini kazanmamıştır, ancak oldukça iyi olduğundan dikkat etmeniz gereken bir emülatördür. Cep telefonunuzu kullanarak bilgisayar ekranınızda oyunların kontrol edilebildiği harika bir özelliği bile vardır. Bu, PC’de Android oyununa tamamen yeni bir tanım getiriyor.

Nox App Player

Nox App Player Emülatör, bu programı kullanan bir daha bilgisayarından kaldırmak istemeyeceği türden biri şahsen kullandığım ve oldukça memnun kaldığım bir Emülatör programıdır. Nox App Player indirmek isterseniz eğer verilen link’ten indirip PC’nize kurabilirsiniz. Ayrıca diğer bir yazımda yer verdiğim MEmu Emülatör ve Nox player hakkında detaylı yazıma bakabilirsiniz

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir