Android MP3 Dönüştürücü ve Müzik İndirme Uygulamaları

Android MP3 Dönüştürücü ve Müzik İndirme Uygulamaları

Android MP3 dönüştürücü ve müzik indirme uygulamaları: Aslında Youtube’dan video nasıl indirilir ve masaüstü bilgisayarınıza kaydedilen bu videoların daha sonra mobil cihazınıza nasıl aktarıldığını biliyorsunuzdur. Ancak Android cihazınızdan doğrudan MP3 Dönüştürmek ve video indirmek istiyorsanız Android Müzik (Mp3) dönüştürücü uygulamalar ve en popüler video İndirme uygulamaları listemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Android MP3 Dönüştürücü Uygulamaları

İnternet’e kolay erişimi olmayan ve sadece müzik dinlemeyi tercih eden kullanıcılar için Youtube videolarını doğrudan MP3’e dönüştürme ihtiyacı duyabilirler. Bu yüzden, ilk olarak MP3 dönüştürücü programları listemizin ilk sırasında yer vereceğiz.

Android: Video MP3 dönüştürücü – video, müzik kırpıcı

Youtube videoları MP3’e dönüştürme seçeneği, bugünkü en iyi MP3 dönüştürücü uygulaması olan müzik kırpıcı Android uygulamasıdır. Tek amacı, MP3 dosyalarını indirirken ihtiyaçlarınızı karşılamak. Uygulama ile dönüştürmek istediğiniz bir müziği dinleyip daha sonra MP3 dönüştürücü uygulaması ile sevdiğiniz müzikleri MP3 olarak indirmek. Aynı zamanda indirdiğiniz MP3 dosyası üzerinde kırpma işlemi de yapabilirsiniz. MP3 dönüştürücü uygulaması, karmaşık işlevleri ve ileri adımları bulunmayan, MP3 dönüştürme dosyasına doğrudan bağlanarak indiriyor. Basit ve hızlı, değil mi?

Android için MP3 dönüştürücü İndir

Tubazy: Android, Müzik, MP3 ve Video indirme uygulaması

Tubazy: ücretsiz olmanın yanı sıra, bu MP3 indirme uygulaması hakkındaki yüksek tanımı dahil olmak üzere farklı çözünürlükleri destekleme yeteneğine sahip. Ayrıca, Tubazy sadece MP3 indirme özelliği sunmakla kalmıyor aynı zamanda MP4 gibi tercih ettiğiniz formatlarda herhangi bir videoyu indirebilme olanağı da sunuyor. Ayrıca çeşitli sosyal medya  videolarını indirebilir ve indirme sırasında kopmalar olursa indirmeye tekrar devam edebiliyor. Yavaş internete sahip kullanıcılar için kesinlikle faydalı bir uygulama diyebiliriz.

Tubazy uygulaması İndir

Zuzu: Android Bedava müzik ve mp3 indirici

Android için bir başka MP3 indirici olan bu uygulama, hızlı dönüşüm kapasitesi sayesinde oldukça popüler. Bununla birlikte, bilgisayarınızda Youtube videolarını yakalamanız gerekmez; Müzik indirme uygulaması sayesinde sevdiğiniz müziklerin adını yazarak indir düğmesine dokunmak. Dahası, müzik dosyalarının kaydedilmesinin yerel saklama alanınıza yönlendirilebilmesi için videonuzun Youtube tarafından silinip yok edileceğini merak etmeniz gerekmeyecek. Her zamanki YT kısıtlamaları olmaksızın özgürce işlev yaparsınız.

Zuzu İndir

Android: MP3 dönüştürücü

Özellikleri yukarıdaki ücretsiz Youtube MP3 dönüştürücüleri ile hemen hemen aynı fakat diğerlerine göre avantajı, izlediğiniz videoların anında MP3’e dönüştürmesi yani vidoyu izle ve sonra dönüştür pratiği. MP3 dönüştürü uygulaması, yüksek kaliteli indirmeler sağladığı ve doğrudan MP3’e dönüştürdüğü için zaman kazandırıyor.

MP3 Dönüştürücü İndir

Android Müzik (Mp3) İndirme Uygulamaları

Peggo Müzik İndirme Programı

En iyi MP3 indirme uygulamaları listesinde yer alan Peggo uygulaması sevdiğiniz bir şarkıcının ismini yazarak arama yapıp istediğiniz şarkıyı veya müziği Android cihazınıza indirebilirsiniz. Bununla birlikte SoundCloud ve YouTube’taki linkleri kopyalayıp uygulamanın arama alanına yapıştırarak da müzik ve şarkıları indirebilirsiniz. Peggo’nun en kullanışlı özelliklerinden biri ise şarkıdaki istemediğiniz bir bölümü kesebiliyor olmanız. Örneğin şarkıların başında veya sonunda bazı sıkıcı reklamlar gösterilebiliyor, işte bu gibi sevmediğiniz kısımları Peggo ile düzelterek reklamsız müzik keyfini yaşayabilirsiniz.

Peggo Müzik indirme programı indir

OG Youtube Android Müzik İndirme Programı

OG YouTube programı, Google hesabınız ile YouTube’a giriş yaparak aynı YouTube uygulaması gibi kullanabiliyorsunuz. OG YouTub uygulamasıyla hem müzik hem de video klipleri indirebiliyorsunuz. YouTube’un mobil uygulamasında olmayan ve arka planda oynatma özelliği sayesinde OG YouTube’da bu özelliği rahatlıkla kullanabilirsiniz.

OG Youtube Android Müzik İndirme Programı İndir

MYT MP3 Android Müzik İndirme Programı

Bu uygulamada da arama alanına şarkı veya şarkıcının ismini yazarak arama yapılabiliyor. HD kalitesinde indirebileceğiniz MP3’leri indirmeden önce dinleyebilir ve sonrasında bu müzikleri indirebilirsiniz. Uygulamanın bir diğer özelliği ise ana ekranda en popüler şarkıları listeleyerek MYT Müzik Downloader uygulamasının ayrıcalıklarını diğerlerinden farklı kılıyor

MYT MP3 Android Müzik İndirme Programı İndir

Sonuç;

Artık Android müzik indirme / MP3 dönüştürücü uygulamaları tüm favori YouTube videolarınızı doğrudan Android cihazınıza indirip bunları MP3’e dönüştürebilir ya da indirebilirsiniz. Android için video – müzik indirmenin başka yollarını biliyorsanız, yorumlara yazarak bizimle paylaşmayı unutmayın.

Ayrıca Android telefona video nasıl indirilir yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir