Android Mesaj Kişiler Resim ve Video Kilitleme

Android'de iletileri, kişileri, resimleri ve videoları koruma

Android’de iletiler, kişiler, resimler ve videoları koruma uygulaması: İş arkadaşım olan (X) benim evime geldiğinde yaptığı ilk şey Android telefonumu alıp tüm mesajlara, kişilere vb. Bakmaktır. Birisinin izniniz olmadan kişisel mesajlarınızı görmesini rahatsız edici ve acı verici olabilir.

Bu mesajların bir kısmı genellikle bankamızdan geliyor ve banka hesabı veya banka bakiyem gibi finansal bilgileri kolayca gösterebilir. Ona bunu yapmamasını söyledim, ama boşuna kendimi yordum. Bu yüzden, alışkanlığını değiştirecek değilse neden tüm hassas mesajları ve kişileri şifreyle şifrelemediğini düşündüm. Ücretsiz NQ Mobile Vault bana bunu tam olarak yapmamda yardımcı oldu.

Android’de iletileri, kişileri, resimleri ve videoları koruma

Android için NQ Mobile Vault uygulaması metin mesajları, facebook mesajları, rehber, resimler, videolar ve uygulamalar şifre korumasına izin verir. En havalı özellik, bir uygulamayı tamamen kapatma özelliğidir. Artık, twitter, facebook veya Yahoo! ‘ları şifreye alabiliyorsun! posta uygulamalarını kullanarak yalnızca akıllı telefonunuzu tutan kişilerin hassas, finansal ve kişisel bilgilerinizi dolaşmasına izin vermeyin.

NQ Mobile Vault uygulamasını başlattıkça, sadece rakamları kullanarak bir şifre belirlemenizi ister. 3 – 15 basamaklı bir şifre ayarlayabilirsiniz. Yıldönümünüz, okul rulo numaranız, lisans numarası, aracınızın kayıt numarası, bankanın ATM PIN numarası vb. Gibi kolay tahmin edilebilir bir şifre kullanmamanız önerilir.

Şifrenizi oluşturduktan sonra, NQ Mobile Vault uygulama gösterge tablosuna geçebilirsiniz. Burada, resimlerinizi, videolarınızı, kısa mesajlarınızı (SMS), rehber listesini, facebook mesajları vb. Korumaya devam etmek için modüllerden herhangi birini seçebilirsiniz. Ayrıca cihazınızda yüklü herhangi bir uygulamayı da kilitleyebilirsiniz. Çevrimiçi kasa özelliği, korumalı öğeleri bulut sunucularında depolamanızı sağlar; ancak yalnızca premium sürümde bulunur.

Tüm modüller aynı şekilde çalışır – modülü seçin, korumak istediğiniz öğeleri seçin ve bu öğeler şifre korumalıdır. Bundan sonra bu öğeler yalnızca, doğru şifreyi girdikten sonra erişilebilen NQ Mobile Vault uygulama gösterge tablosu aracılığıyla görülebilir.

Sonuç olarak;

Android için NQ Mobile Vault uygulaması, finansal ve kişisel gizliliğini korumak isteyen tüm Android kullanıcıları için zorunluluktur. Bu uygulama şifresi, iletilerinizi, videolarınızı, resimlerinizi, rehberinizi ve uygulamalarınızı korur; onlara erişmenize izin vermeden önce bir şifre girmenizi istersiniz.

Android için NQ Mobile Vault uygulamasını Google Play Store adresinden edinebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir