Android için Mathway ile Saniyede Matematik Sorunlarını Çözüzme uygulaması android

Android İçin Matematik Soru ve Cevap Uygulaması

Android için Mathway ile Saniyede Matematik Sorunlarını Çözün: Lisede okurken, zor matematik problemlerini çözmek için çok uğraşmak zorundaydık. Ve onları çözmeyi başarırsanız, öğretmeniniz bunu doğru şekilde çözüp çözmediğiniz veya adımlardan birinde hata yaptığını söyleyebilir.

Ancak şimdi günlerde, öğretmenin sana ipleri göstermesini beklemek zorunda değilsiniz. Yanıtlarınızı, Android için Mathway uygulamasıyla elde ettiğiniz cevaplarla eşleştirebilirsiniz. Bu uygulama, pek çok farklı matematik problemini çözemez, aynı zamanda problemlerin adım adım çözümünü gösterebilir.

Yazmak istediğiniz sorunları yazarak veya telefonun kamerasıyla akıllı telefonunuzdaki ders kitabınızdan tarayarak çözmek istediğiniz sorunlara girebilirsiniz. İkincisi için kamera seçeneğini seçip kamerayla olan herhangi bir matematik problemini taramanız yeterlidir. Çapraz saçın çözmeyi düşündüğünüz matematiksel ifadenin üstünde olduğundan emin olun.

Mathway, sorunun türünü ve hangi matematik dalını ait olduğunu da otomatik olarak tanıyacaktır. Tek yapmanız gereken Yanıt  düğmesine dokunduğunuzda sorun anında çözülecektir. Yanıtları ekranınızda hemen görebilirsiniz. Ancak sorunun adım adım çözümü için, yıllık veya aylık Mathway aboneliğini ödemek zorunda kalacaksınız.

Sonuç olarak:

Mathway, temel matematik, ön cebir, cebir, trigonometri, hesap, ön hesap, istatistik, sonlu matematik, doğrusal cebir ve bazı kimya ile ilgili sayısal problemler gibi çeşitli dalların matematiksel problemlerini çözer. Uygulama hızlı ve doğru çözümler sunar ve adım adım çözümler aylık veya yıllık abonelik ile görüntülenebilir.

Android cihazınız için Mathway uygulamasını Google play store adresi üzerinden edinebilirsiniz

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir