Tahmin Et İle Eğlenceli bir Oyun Deneyimi

Android Eğlenceli Oyunu Tahmin Et

Mobil dünyasında Android ve iOS işletim düzeneğine sahip cihazlar için yeni bir oyun geliştirildi. Tahmin Et ile oyun destenizi seçin ve ister arkadaşlarınızla ister ailenizle eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayın.

Tahmin Et oyunu birbirinden farklı onlarca kategoride bize sunulan kelimeleri bir şekilde karşı yöne anlatmamız gerekiyor. Tabu ile olan benzerliği ile örtüşen Tahmin Et oyununda herhangi bir desteyi seçtiğiniz zaman içinde başlıyor. Desteleri isterseniz hazır olanlardan seçebilir ya da kendi destenizi yapabilirsiniz.

Oyununda ünlülerden markalara, şarkıcılardan sporlara, tarih bilgisinden ülkelere kadar yaklaşık 30 kategoriye kadar bulunmaktadır. Bu 30 kategoriler içerisinde yüzlerce kelime barındırıyor böylece karşı tarafa anlatmaya çalışırken hiç sıkılmazsınız.

Tahmin Et oyununu ile bir ya da birden fazla arkadaşınızla aynı anda oynayabileceksiniz. Bu özellik sayesinde daha çok kişi ile eğlenmenizi sağlayan oyun kullanıcılardan pozitif açıklamalar almayı başarmış gibi.

Tahmin et oyunu içinde bulunan zorluk seviyelerini kullanarak oyunu daha keyifli hale getirebilirsiniz. Dilerseniz kolay seviyede veya zor seviyede bize verilmiş kelimeleri aynı şekilde anlatmaya başlayabiliriz. Tahmin Et oyunu içinde ekranda ki gösterilen kelimeleri değiştirmek istersek o zaman telefonu sallayarak ya da parmak hareketi ile kartı yan tarafa doğru kaydırırsanız yön bulacaktır.

Tahmin Et: Android oyunu

Kendinize uygun gördüğünüz kategoriye istediğiniz kelimeleri yazabileceğiniz, arkadaşlarınız ile keyifli dakikalar geçirip farklı bir oyun tecrübe edineceğiniz Tahmin Et oyununda zaman sınırlaması olduğunu hatırlatalım. Bu zaman içinde verilen kelimeleri verilen zaman içinde anlatmanız gerekiyor. Ne kadar fazla kelime anlatırsanız başarılı olma şansınız da derece artacaktır. Kelimeleri anlatmak için ister dans edin ister şarkı söyleyin. İstediğiniz şekilde hareket edeceğimiz bu oyunda ki tek amacımız kelimeleri doğru anlamda girmemiz gerekecektir.

Oyun içerisinde bulunan destelerden bazıları ise şöyledir; Şirketler, Markalar, Hayvanlar, Meslekler, Tarih, Ülkeler, Yetenekli Kahramanlar, Unutulamayan 90’lar, Ünlüler, Eski Bayramlar, Dizi ve Film Karakterleri. Bunun gibi ve buna benzer kategoriler içinde seçiminizi yapınca süreyi başlatabilirsiniz.

Eğlenmeye başlamak istiyorsanız App Store ya da Google Play üzerinden Tahmin Et oyununu indirip tamamen ücretsiz bir şekil eğlenceye katılabilirsiniz.

Android için İNDİR

iOS için İNDİR

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir