Android Antivirüs Programı Avast Mobil Security

Android Antivirüs Programı Avast Mobil Security

Android cihazlar için mobil Avast antivirüs: Android işletim sistemini Microsoft Windows için olduğu kadar çok sayıda virüs ve kötü amaçlı yazılım test etmese de, Android‘in kötü amaçlı yazılımlarında sürekli bir artış olması gelecekte bu zararlılardan daha fazla şey görülebileceğini gösteriyor. Temel kötü amaçlı yazılımlara ek olarak, Android kullanıcıları gereksiz uygulamalar, çeviriciler, pahalı SMS gönderenlere ve diğer birçok baş ağrısı konularda dikkatli olmalısınız. Neyse ki, ücretsiz avast! ‘I kurarak endişe duyan tüm kötü amaçlı yazılımlarınıza bir son verebilirsiniz! Android cihazınız için Mobil Güvenlik ve Antivirüs. Ücretsiz avast! Mobile Security uygulaması size standart bir antivirüs, güvenlik duvarı, hırsız koruması, telefon görüşmesi ve SMS engelleyici ve daha fazlasını sunar.

Android Antivirüs Programı
Avast! Mobil

Avast! Yazılımını indirmek ve yüklemek için Android cihazınızdaki Google Play’i kullanabilirsiniz. Mobil Güvenlik ve Antivirüs uygulaması. İndirme işlemi bittikten sonra antivirüs tanımlarını güncellemeniz biraz zaman alıyor.

Avast! Mobil Güvenlik sizi Wi-Fi, SMS, e-posta mesajı veya web sitesi gibi herhangi bir kanaldan gelebilecek zararlı yazılımlardan korur. Hatalı veya kötü amaçlı uygulamaların kurulumunu derhal algılayabilir ve durdurabilir. Sahtekar bir uygulamanın veya web sitesinin onları otomatik olarak yürütmeye çalışması durumunda USSD kodlarının kötüye kullanılmasını engelleyerek izin istemektedir.

Android Cihazlar için tam koruma

Bazı can sıkıcı kişi tarafından rahatsız edici iseniz, o zaman herhangi bir telefon numarası sizi arıyor veya size kısa mesaj göndermek engellemenizi sağlar. Köklü bir Android cihazınız varsa, bilgisayar korsanlarını telefonunuzdan uzak tutmak için güçlü bir güvenlik duvarı bile kurabilirsiniz.

Avast! ‘In en iyi özelliği! Mobil Güvenlik, hırsızlığa karşı bileşentir. Çalınan veya kaybolan Android cihazınızı kolayca bulmanızı sağlar. Çalınan telefona bir mesaj gönderebilir, kilitleyebilir, içeriğini silebilir veya kullanıcının fotoğrafını avast! Üzerinden uzaktan alabilirsin! hırsızlığa karşı bir web sitesinden veya çalınmış telefona bazı metin komutları göndererek.

Sonuç olarak;

Avast! Mobile Security & Antivirus, tüm Android cihazlarda çalışır ve onları kötü niyetli web sitelerinden ve uygulamalardan korur. Çalınmış veya kaybolmuş telefonunuzu kolayca bulmanızı ve geri almanızı sağlayan mükemmel bir hırsızlık önleme bileşeni vardır. Araması ve SMS engelleyicisi can sıkıcı kişilerin sizi rahatsız etmesini önleyebilir.

Avast!  resmi adresi üzerinden Android için Mobil Güvenlik Programını indirebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir